Disainpaneel Linarte

Renson Linarte alumiiniumist disainpaneelid on elegantne ja kaasaegne lahendus hoone välis -ja sisefassaadidele. Need paneelid on funktsionaalsed ja esteetilised, pakkudes igale hoonele stiilipuhast välimust. Paneelid koosnevad vertikaalsetest alumiiniumribadest, mida saab kohandada soovitud mõõtmete ja kujuga. Paneelid on mõeldud lihtsaks paigaldamiseks ja hooldamiseks, tehes neist ideaalse valiku arhitektidele ja ehitajatele.

Renson Linarte fassaadi disainpaneelide üheks põhiliseks eeliseks on nende vastupidavus ja vastupidavus ilmastikutingimustele. Alumiiniumpaneelid on valmistatud vastu pidama rasketes ilmastikuoludes, sealhulgas vihm, lumi ja äärmuslikud temperatuurid, tagades, et kattematerjal kestab aastaid minimaalse hooldusega. Lisaks on alumiiniumpaneelid täielikult taaskasutatavad, muutes need keskkonnasõbralikuks valikuks.

Renson Linarte alumiiniumist disainpaneelid on ka kohandatavad värvi ja viimistluse osas. Paneelid saab värvida erinevates toonides ja viimistlustes, sealhulgas matid, läikivad ja anodeeritud, võimaldades täielikku disainivabadust. Süsteem on ühilduv erinevate isolatsioonisüsteemidega ning saab ühendada teiste ehitusmaterjalidega, nagu puit või klaas, et luua unikaalne disain.

Samuti on Renson Linarte alumiiniumist disainpaneele lihtne paigaldada ja hooldada. Paneelid on mõeldud lihtsaks paigaldamiseks ja neid saab kinnitada seinale spetsiaalsete mehaaniliste kinnituste abil. Paigaldatud kattematerjal nõuab minimaalset hooldust, muutes selle hoone välisfassaadide jaoks kulutõhusaks ja väikese hooldusvajadusega lahenduseks.

Renson Linarte alumiiniumist disainpaneelid on kaasaegne ja funktsionaalne lahendus hoone välis -ja sisefassaadidele. Need on vastupidavad, ilmastikukindlad ja nõuavad vähe hooldust, muutes need populaarseks valikuks arhitektide ja ehitajate seas.

 

Disainpaneel
Disainpaneel-2
Disainpaneel-1
Disainpaneel-3
Disainpaneel-4
Disainpaneel-6
Disainpaneel-5
Disainpaneel
Disainpaneel-2
Disainpaneel-1
Disainpaneel-3
Disainpaneel-4
Disainpaneel-6
Disainpaneel-5

Toote andmed

  • Valikus 4 erineva disainiga alumiinuimpaneeli
  • Saadaval kõikides RAL toonides
  • Patenteeritud “click” kinnitus süsteem
  • Paneelidega saab ka katta olemasolevaid aedu, garaažiuksi ja välisuksi
  • Soovikorral saab lisada puidu ja LED ribad fassaadiosa esiletõstmiseks

⇉  VAATA LÄHEMALT SIIT VIDEOST

 LAE ALLA TOOTEKATALOOG

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust