Varjualune terrassile

Alumiiniumist varjualused terrassile on loodud väliruumi ja õueelu täiustamiseks ning suvise hooaja pikendamiseks. Meie pakutavad lahendused kasutavad uudseimat tehnoloogiat, mis tagavad rahulolu ka kõige nõudlikumatele klientidele.

Meie tootevalikust leiate varjualused, pergolad ja varikatused, mis kasutavad reguleeritavaid alumiiniumist katusepaneele, et tagada soovitud vari ja õhuvoolu liikumine. Katuseid saate avada osaliselt või täielikult äärele kokku kerides. Reguleeritavad katusepaneelid pakuvad kaitset nii vihma kui ka muude ilmastikuolude eest, võimaldades teil kasutada oma väliruumi iga ilmaga.

Kõik meie pakutavad varjualused, varikatused, aimajad ja markiisid valmistatakse täpsete mõõtude, toonide ning disainiga tagamaks ideaalne sobivus nii hoone ja terrassiga kui kliendi soovidega. Nende materjalide vastupidavus ja madal hoolduskulu tagavad muretu õueelu nautimise ning pakuvad silmailu.

varjualune-terrassile

Milline on Sinu eelistus?

varjualune-terrassile-1

Renson alumiiniumist pergolad

Belgia ettevõtte Renson alumiiniumist pergolad on valmistatud kõrgeimate standardite ja kvaliteetseimate materjalidega, millest tulenevad nende väga pikad garantiitingimused. Mitmete tehnoloogiliste patenteeritud lahenduste poolest on nende tooted selgelt eristuvad.

varjualune-terrassile-2

Sun Winner alumiiniumist varikatused

Poola ettevõtte Sun Winner vaikatused on loodud uudsete tehnoloogiliste lahendustega ja silmapaistva stiilse disainiga. Nende hea kvaliteedi- ja hinnasuhe on nutikas valik igasse tänapäevasesse väliruumi.

Aitame Sul leida sobiva lahenduse

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust