Seinakattepaneel Linus

Renson Linus alumiiniumist seinakattepaneelid on elegantne ja kaasaegne lahendus hoone välis -ja sisefassaadidele. Need paneelid on funktsionaalsed ja esteetilised, pakkudes igale hoonele stiilipuhast välimust. Paneelid koosnevad horisontaalsetest alumiiniumribadest, mida saab kohandada soovitud mõõtmete ja kujuga. Paneelid on mõeldud lihtsaks paigaldamiseks ja hooldamiseks, tehes neist ideaalse valiku arhitektidele ja ehitajatele.

Renson Linus fassaadi seinakattepaneelide üheks põhiliseks eeliseks on nende vastupidavus ja vastupidavus ilmastikutingimustele. Alumiiniumpaneelid on valmistatud vastu pidama rasketes ilmastikuoludes, sealhulgas vihm, lumi ja äärmuslikud temperatuurid, tagades, et kattematerjal kestab aastaid minimaalse hooldusega. Lisaks on alumiiniumpaneelid täielikult taaskasutatavad, muutes need keskkonnasõbralikuks valikuks.

Renson Linus alumiiniumist seinakattepaneelid on ka kohandatavad värvi ja viimistluse osas. Paneelid saab värvida erinevates toonides ja viimistlustes, sealhulgas matid, läikivad ja anodeeritud, võimaldades täielikku disainivabadust. Süsteem on ühilduv erinevate isolatsioonisüsteemidega ning saab ühendada teiste ehitusmaterjalidega, nagu puit või klaas, et luua unikaalne disain.

Samuti on Renson Linus alumiiniumist seinakattepaneele lihtne paigaldada ja hooldada. Paneelid on mõeldud lihtsaks paigaldamiseks ja neid saab kinnitada seinale spetsiaalsete mehaaniliste kinnituste abil. Paigaldatud kattematerjal nõuab minimaalset hooldust, muutes selle hoone välisfassaadide jaoks kulutõhusaks ja väikese hooldusvajadusega lahenduseks.

Renson Linus alumiiniumist seinakattepaneelid on kaasaegne ja funktsionaalne lahendus hoone välis -ja sisefassaadidele. Need on vastupidavad, ilmastikukindlad ja nõuavad vähe hooldust, muutes need populaarseks valikuks arhitektide ja ehitajate seas.

 

Seinakattepaneel
Seinakattepaneel-2
Seinakattepaneel-5
Seinakattepaneel-3
Seinakattepaneel-6
Seinakattepaneel
Seinakattepaneel-2
Seinakattepaneel-5
Seinakattepaneel-3
Seinakattepaneel-6

Toote andmed

  • 20 mm sügavad L.033 profiilid
  • avatud, kinnine või ventileeritud süsteem
  • Saadaval kõikides RAL toonides
  • Paneelidega saab ka katta olemasolevaid aedu, garaažiuksi ja välisuksi

 LAE ALLA TOOTEKATALOOG

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust