Klondiker

Mahutatavus: 5 täiskasvanut – 3 istekohta ja 2 lamamiskohta
Mõõtmed: 235 cm x 235 cm x 98 cm
Hind: 14890€ – 19990€

Klondiker massaaži- ja mullivann on ennekõike mõeldud spordikeskustele või spaadele, kuid sobilik ka luksuslikumaks erakasutuseks nii lõõgastumiseks, perega vabaaja veetmiseks või pidude korraldamiseks. Ruumikas sisu on mõeldud viiele inimesele, et pakkuda rohkem privaatsust. Sellel on kaks meie kõige mugavamat lamamistooli koos täiuslikult paigutatud käetugedega. Lamamistoole täiustavad peene viimistlusega teraapiaiste ja kaks täiendavat istumisala küllusliku jalaruumiga.

Arctic Spas massaaži- ja mullivannid on mõeldud kasutamiseks ka paukuva pakasega! Hüppa julgelt sisse ja luba endale killuke naudingut igasse päeva – garanteerime lõõgastava kogemuse üle terve keha!

Mullivann_terrassile_Klondiker_SDS
Mullivann_terrassile_Klondiker_Legend_Select
Mullivann_terrassile_Klondiker_Legend
Mullivann_terrassile_Klondiker_Signature
Mullivann_terrassile_Klondiker_Prestige
Mullivann_terrassile_Klondiker 1
Mullivann_terrassile_Klondiker_2
Mullivann_terrassile_Klondiker_3
Mullivann_terrassile_Klondiker_SDS
Mullivann_terrassile_Klondiker_Legend_Select
Mullivann_terrassile_Klondiker_Legend
Mullivann_terrassile_Klondiker_Signature
Mullivann_terrassile_Klondiker_Prestige
Mullivann_terrassile_Klondiker 1
Mullivann_terrassile_Klondiker_2
Mullivann_terrassile_Klondiker_3

Toote andmed

Mahutatavus: 5 inimest – 4 istekohta ja 1 lamamiskoht
Mõõtmed: 235 cm x 235 cm x 98 cm
Vee mahutavus: 1412 liitrit
Tühikaal: 428 kg
Düüse: 20, 40 või 60
Pumpasid: 1 – 4
Garatii: 5 aastat
Joonised: Kliki SIIA

Standardvarustus

Hot Tub Shell - Arctic Spas 2020 Feature

Isetoetuv soojust juhtiv kiudklaasist sisu

Arctic Spas vannide akrüülist kerele on lisatud paks kiht fiiberklaasi, mis aitab tõhusamalt kanda vannis oleva vee raskust. Just selline innovaatiline ülesehitus võimaldab Arctic Spas vanni konstruktsioonile anda eluaegse garantii.

FreeHeat™ Perimeter Insulation System - Arctic Spas 2020 Feature

Isolatsioonisüsteem FreeHeat®

Uretaanvahuga soojustatud vanni põhi, seinad ja kaas aitavad pumpade toodetud soojusel hoi­da vee temperatuuri, seda ka voolukatkestuse korral ja välistab jäätumise isegi nädalase perioodi vältel. Arctic Spas lähenemine vee soojendamisele ja soojuse hoidmisele tagab väiksema elektriarve.

Hot Tub Cabinet - Arctic Spas 2020 Feature

Naturaalsest Kanada seedripuust korpus

Seedripuu on väga vastupidav materjal, pikendades teie õuevanni eluiga aastakümnete võrra.

Total Access - Arctic Spas 2020 Feature

Täieliku juurdepääsuga korpus

Vanni korpuse igal küljel paiknevad soojustatud ja eemaldatavad juurdepääsupaneelid, mis tagavad täieliku ligipääsu nii hoolduseks kui ka uute põnevate täienduste, nt muusikakeskuse või elektroonilise veepuhas­tuse süsteemi lisamiseks.

Forever Floor - Arctic Spas 2020 Feature

Soojustatud platvormpõranda süsteem – Forever Floor®

Vanni saab kerge vaevaga lii­gutada ühest asukohast teise, sest Arctic Spas vanni paigaldamiseks ei ole tarvis vundamenti. Peaasi, et aluspind oleks loodis. Kuna põhi on nii vastupidav, siis ei pääse ka närilised ja putukad korpuse sisemusse.

MYLOVAC™ Cover - Arctic Spas 2020 Feature

Talvekate Mylovac™

Arctic Spas on loonud ja patenteerinud ,,vaakumpakendatud” kaane, mis tähendab, et uretaanvahust toodetud kaas pakendatakse ja suletakse vaakumkindlalt. Nii ei kogu kaas enda sisse vett ning ühtlasi ei vähene aja jooksul selle soojuspidavus. Teine oluline pluss on selle tugevus, mis kannatab nii lume kui täiskasavanud inimeste raskust.

Hot tub Jets - Arctic Spas 2020 Feature

Pulse® Therapy Ripple teraapiadüüsid

Patenteeritud pöörlevad laagriteta düüsid pakuvad laia seadistusvalikut: nautige kerget ja silitavat või sügavuti toimivat ja virgutavat massaaži. Düüs pöörleb titaanist võllil sujuvalt ning vesi väljub düüsist mustrina ja mitte torkiva ühtlase joana.

LED valgustus

LED-valgustus

LED-valgustus parandab teie massaaživanni ohutust ning rõhutab Arctic Spas® vannide kaunist disaini.

Bio-Lok

Aristech Acrylic materjalid koos BioLock kattega

Aristechi Bio-Lok katte mittepoorne struktuur ei lase mikroobidel liikuda pinna sisse ja mikroorganismidel pinna peal kasvada.

Digital Hot Tub Controls | Arctic Spas

Digitaalsed ja enesediagnostilised juhtnupud vanni äärel

Massaaživanni kõik funktsioonid – temperatuuri ja filtreerimise reguleerimine, LED valgussüsteem ja palju muud – on teie käeulatuses. Samas suudab vann ise automaatselt filtreerimistsükleid käivitada.

Titanium Heater - Arctic Spas 2020 Feature

Titanium™ 7,2kW Küttekeha

Küttekehal on titaanelement, mis ennetab mineraalide settimist ja mis on korrosioonikindel, et toimida veatult ka karmides tingimustes. Lisaks sellele kehtib küttekeha elemendile 5-aastane garantii.

Eco Pak - Arctic Spas 2020 Feature

Eco Pak emaplaat/juhtimiskeskus

See tipptasemel juhtimiskeskus on tulevikuks valmis, tänu kiirema protsessori, täiustatud releede, Interneti-juurdepääsu võimaldava Etherneti ühenduse ja suure uuendatavuse abil.

Reflex Torsion Hose - Arctic Spas 2020 Feature

Reflex Torsion™ voolikud

Äärmiselt spetsiifiline toru on välja töötatud nii, et see sobiks ümber jäikade PVC-ühenduste, mis tagab suurema liimimispinna ja suurema veevoolu koguse ning välistab vooliku liikumise tõttu tekkivad lekked kinnituskohtades.

Adjustable Hot Tub Headrests | Artic Spas

Reguleeritavad peatoed

Mitte vettimavast materjalist peatoed mille kõrgust saab reguleerida.

Hot Tub Filtration - Arctic Spas 2020 Feature

Progressive “Smart” Filtration

Aastaid töötades ja testides filtreerimissüsteeme oleme jõudnud lahenduseni, mis on meie hinnangul valdkonna parim. See lahendus kasutab viite einevat kihti filtri komponente, et püüda veest kõikvõimalikud ühendid. Esimesed kihid püüavad suuremaid osakesi ja viimased kõige väiksemaid. Kõik need kihid on kohandatavad vastavalt teie veevõrgu veekvaliteedile. Näiteks kõrge raua sisaldusega vee puhul saame kohandada filtri vastavalt, kõrge kaltsiumi puhul suurendame kaltsiumi filtrit jne. Tulemuseks on kohandatud filter vastavalt teie kohalikule veekvaliteedie. OnSpa äppiga saate teada, mis filtrit kasutate ja millal seda viimati vahetati.

Lisad

Ozone - 2020 Arctic Spas Feature

Osoonisüsteem Peak

Filtreerimise ajal liigub vesi sisetorustikku, kus see puutub kokku aktiveeritud hapniku või osooniga, mis tagab vee märkimisväärse oksüdatsiooni. Kõrge kontsentratsiooniga osoon toodetakse Failsafe™ topeltgeneraatorites ja suunatakse seejärel vette. Selle protsessi tulemusel oksüdeeruvad paljud orgaanilised koostisosad, mistõttu jääb desinfitseerimisvahenditele vähem tööd.

Spa Boy® - Arctic Spas 2020 Feature

Automaatiseeritud soolvee puhastussüsteem Spa Boy

Selle asemel, et usaldada vaid massaaživanni vee ebamugavat ja ebatäpset käsitsi testimist ja desinfitseerimisvahendite käsitsi lisamist, tunnetab ja säilitab süsteem Spa Boy automaatselt ideaalsed tingimused massaaživanni veele. See süsteem jälgib pidevalt vee puhtuse parameetreid, kontrollib soolveesüsteemi naturaalse kloori tootmise väljundit, tagades optimaalse vahemiku. Samuti jälgib süsteem teie massaaživanni vee pH taset ja kui pH-s esineb väiksemaidki kõrvalekaldeid, teavitab Spa Boy sellest massaaživanni omanikku (vannil asuva juhtpaneeli, mobiiliaplikatsiooni või myarcticspa.com veebilehe kaudu), et vanni omanik saaks kõrvalekalde elimineerida.

Aquatremor - Arctic Spas 2020 Feature

Stereosüsteem Aquatremor®

Aquatremor kasutab kõlareid, mis on ühendatud massaaživanni sisu külge. Need kõlarid edastavad uskumatult selget heli läbi vanni kere muutes massaaživanni sisu ja vannis oleva vee eraldi „kõlariks“. Kuna inimkeha koosneb peamiselt veest, läbivad helilained teie keha – nii te mitte ainult ei kuule muusikat, vaid see ümbritseb teid. Süsteemiga Aquatremor on saadaval ka allalaaditav vibroakustiline massaaž. Masseerivad muusikapalad kasutavad erinevate lihasgruppide masseerimiseks väga madalaid helisagedusi.

Onspa - Arctic Spas 2020 Feature

OnSpa® ja Web Connect

Võimaldab Arctic Spa® massaaživannil luua otseühendus internetiga. Selle abil saab massaaživanni omanik vanni juhtsüsteemi sisse logida kõikjalt, kus on internetiühendus ning reguleerida nutitelefoni, tahvli või sülearvuti ekraanilt mugavalt massaaživanni kõiki peamisi funktsioone: reguleerida pumpade, heli- ja valgussüsteemide tööd ning seadistada filtreerimistsükleid. Spa Boy süsteemi omanikel võimaldab rakendus lisaks jälgida voolu tarbimist ja selle maksumust valitud perioodidel.

Arctic Spas Fogger - Available now on 2015 models

Pihusti SkyFall®

SkyFall® toodab eeterliku udu ja paneb selle voogama teie Arctic Spa massaaživanni veepinnal. Värvi muutev taustavalgus rõhutab pihusti SkyFall® toodetava udu õrna liikumist ning loob rahustava efekti.

Arctic Spas | Family Lighting Package

Valgustuspakett Family Lightning

Sisaldab kahte veealust valgustit ja elegantset taustavalgust juhtnuppudele ja joogitopsi hoidikutele massaaživanni ääre juures. Lisaks on paketis ka taustavalgus koskede jaoks. Selle valgustuspaketi mitmed valguspunktid on digitaalselt juhitavad, seega saab erinevate valgusefektidega (staatiline, mitmevärviline, hääbumine ja mustrid) teie kauni Arctic Spa massaaživanni valgustada täpselt nii, nagu soovite.

ultimate-lights

Valgustuspakett Ultimate LED

Sellel paketil on samad funktsioonid nagu Family Lightning paketil kuid lisaks on kõik massaažidüüsid varustatud taustavalgusega. Lisaks kuuluvad paketti ka vannikorpuse väliste nurkade LED-valgustused. Kõik valgusallikad on digitaalselt juhitavad ja kasutatavad hääbuvate, ühtlaste ja vahelduvate valgustusmustritena.

YESS - Arctic Spas 2020 Feature

YESS – naha hapniku teraapia

YESS on revolutsiooniline nahahooldussüsteem, mis kasutab edasiarendatud osoonisüsteemi, et lagundada vesi miljoniteks mikroskoopilisteks hapniku mullikesteks. Need mullikesed puhastavad naha boorid nagu hapniku näomask muutes naha siidiaspehmeks. Nahk taastub samal ajal kui naudite Arctic Spas veemõnusid. Kombineerides YESS veepuhastussüsteemiga Spa Boy, kogete ainulaadseid vannimõnusid kristallselges vees.

Sisuvärvi valik

Korpuse värvivalik

Energiakulu

Tänu Arctic Spas õuevannide Heat Lock ja Free Heat soojustusele on vee soojendamisele ja selle hoidmisele kuluv elektritarve aasta lõikes ühes kuus keskmiselt 220 kWh.

Transport

Üldjuhul transporditakse ja tõstetakse paika kõik Arctic Spas õuevannid meie koostööpartneri Arula Veod tõstukautodega. Keerulisemates kohtades (kuhu tõstukautodega ligi ei saa) kasutame transpordiks järelkäru ja õuevann tõstetakse paika meesjõudu kasutades.

Paigaldamine

Kõik Arctic Spas õuevannid paigaldatakse kliendi poolt eelnevalt ettevalmistatud pinnale. Soovikorral võib klient pinna ettevalmistuse tellida ka meie koostööpartnerilt Dreamcrew OÜ. Paigalduse käigus täidame vanni veega, ühendame elektrivõrguga ja teeme kliendile vanni kasutuse koolituse.

Hooldamine

Arctic Spas õuevannide hooldus on lihtne. Olenevalt kasutusest tuleb vanni vett vahetada 2-4 korda aastas. Vanni veevahetuse käigus tuleb vahetada ka vanni filtrid uute vastu. Klient saab regulaarselt kontrollida vee kvaliteeti ja vajadusel seda puhastustarvikute abil korrigeerida. Kui klient tellib vannile Onzen või SpaBoy veepuhastusseadme on vee kvaliteedi eest hoolitsemine kliendi jaoks ülilihtne. Loe kõigest täpsemalt rubriigis Vee hooldus ja puhtus.

Kasutamine

Kõik Arctic Spas õuevannid on mõeldud kasutamiseks aastaringselt ja iga ilmaga – lihtsalt ava vanni kaas, astu sisse ja naudi. Arctic Spas õuevannide 1 kuu keskmine elektritarve aasta lõikes on 220 kWh. Loe lähemalt Arctic Spas õuevannide kasulikkusest tervisele artiklist Massaaživannide mõju tervisele.

Kalkulaator

Hind kokku:

  Hind kokku:

  Asukoht

  Tule külla

  Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

  Tule ja külasta meie näidistesalongi!

  Kontakt

  Võta julgelt ühendust