Timberwolf

Mahutatavus: 3 täiskasvanut – 2 lamamiskohta ja 1 istumiskoht
Mõõtmed: 174 cm x 217 cm x 98 cm
Vee mahutavus: 884 liitrit
Tühikaal: 277 kg
Düüse: 15 või 30
Pumpasid: 1 – 2
Garantii: 3 aastat
Joonised: Kliki SIIA
Hind: 10990€ – 12290€

Timberwolf on õue mullivann veedüüsidega, mis mahutab 3 inimest. Seda iseloomustavad lihtne mugavus ja lõõgastumine väikese keskkonnamõjuga ning taskukohane hind.

Õue_mullivann_Timberwolf_Signature
Õue_mullivann_Timberwolf_Prestige
Õue_mullivann_Timberwolf_1
Õue_mullivann_Timberwolf_2
Õue_mullivann_Timberwolf_Signature
Õue_mullivann_Timberwolf_Prestige
Õue_mullivann_Timberwolf_1
Õue_mullivann_Timberwolf_2

Standardvarustus

Hot Tub Cabinet - Arctic Spas 2020 Feature

Naturaalsest Kanada seedripuust korpus

Seedripuu on väga vastupidav materjal, pikendades teie õuevanni eluiga aastakümnete võrra.

Hot Tub Shell - Arctic Spas 2020 Feature

Isetoetuv soojust juhtiv kiudklaasist sisu

Arctic Spas vannide akrüülist kerele on lisatud paks kiht fiiberklaasi, mis aitab tõhusamalt kanda vannis oleva vee raskust. Just selline innovaatiline ülesehitus võimaldab Arctic Spas vanni konstruktsioonile anda eluaegse garantii.

FreeHeat™ Perimeter Insulation System - Arctic Spas 2020 Feature

Isolatsioonisüsteem FreeHeat®

Uretaanvahuga soojustatud vanni põhi, seinad ja kaas aitavad pumpade toodetud soojusel hoi­da vee temperatuuri, seda ka voolukatkestuse korral ja välistab jäätumise isegi nädalase perioodi vältel. Arctic Spas lähenemine vee soojendamisele ja soojuse hoidmisele tagab väiksema elektriarve.

Total Access - Arctic Spas 2020 Feature

Täieliku juurdepääsuga korpus

Vanni korpuse igal küljel paiknevad soojustatud ja eemaldatavad juurdepääsupaneelid, mis tagavad täieliku ligipääsu nii hoolduseks kui ka uute põnevate täienduste, nt muusikakeskuse või elektroonilise veepuhas­tussüsteemi lisamiseks.

everlast-floor

Isoleeritud platform põrand

Plastikust platform põrand. Vanni saab tänu sellele lii­gutada ühest asukohast teise. Kuna põhi on vastupidav, siis ei pääse ka närilised ja putukad korpuse sisemusse.

Vanni-kaas

Vanni kaas

Kunstnahaga polsterdatud vanni kaas.

pulse-düüsid

Pulse® Therapy SS teraapiadüüsid

Patenteeritud pöörlevad laagriteta düüsid pakuvad laia seadistusvalikut: nautige kerget ja silitavat või sügavuti toimivat ja virgutavat massaaži. Düüs pöörleb titaanist võllil sujuvalt ning vesi väljub düüsist mustrina ja mitte torkiva ühtlase joana.

led-tuled

LED-valgustus

LED-valgustus parandab teie massaaživanni ohutust ning rõhutab Arctic Spas® vannide kaunist disaini.

Bio-Lok

Aristech Acrylic materjalid koos BioLock kattega

Aristechi Bio-Lok katte mittepoorne struktuur ei lase mikroobidel liikuda pinna sisse ja mikroorganismidel pinna peal kasvada.

gecko

Digitaalsed ja enesediagnostilised juhtnupud vanni äärel (Gecko)

Massaaživanni kõik funktsioonid – temperatuuri ja filtreerimise reguleerimine, LED valgussüsteem ja palju muud – on teie käeulatuses. Samas suudab vann ise automaatselt filtreerimistsükleid käivitada.

3kw-soojendi

Gecko 3 kW soojendi.

Aitab kütta üles teie õue mullivanni vee soovitud temperatuurini.

Reflex Torsion Hose - Arctic Spas 2020 Feature

Reflex Torsion™ voolikud

Äärmiselt spetsiifiline toru on välja töötatud nii, et see sobiks ümber jäikade PVC-ühenduste, mis tagab suurema liimimispinna ja suurema veevoolu koguse ning välistab vooliku liikumise tõttu tekkivad lekked kinnituskohtades.

Adjustable Hot Tub Headrests | Artic Spas

Reguleeritavad peatoed

Mitte vettimavast materjalist peatoed mille kõrgust saab reguleerida.

Hot Tub Filtration - Arctic Spas 2020 Feature

Filtreerimissüsteem Active Skim

Erinevalt tavalistest süsteemidest tõmbab filtreerimissüsteem Active Skim veepinnal oleva mustuse veetasemest hoolimata alla filtrisse. Lisaks püüab mehhanism suuremad mustuseosakesed integreeritud mahutisse ning ei lase neid tagasi vannivette.

Sentinel-filter-keermega

Ühemikroniline filter Silver Sentinel

Sügavusfilter püüab mustuseosakesed kinni filtri sees ja puhastab vett tänu nanohõbedast sisekattele, mis vähendab vajadust erinevate kemikaalide järele.

Lisad

Forever Floor - Arctic Spas 2020 Feature

Soojustatud platvormpõranda süsteem – Forever Floor®

Vanni saab kerge vaevaga lii­gutada ühest asukohast teise, sest Arctic Spas vanni paigaldamiseks ei ole tarvis vundamenti. Peaasi, et aluspind oleks loodis. Kuna põhi on nii vastupidav, siis ei pääse ka närilised ja putukad korpuse sisemusse.

MYLOVAC™ Cover - Arctic Spas 2020 Feature

Talvekate Mylovac™

Arctic Spas on loonud ja patenteerinud ,,vaakumpakendatud” kaane, mis tähendab, et uretaanvahust toodetud kaas pakendatakse ja suletakse vaakumkindlalt. Nii ei kogu kaas enda sisse vett ning ühtlasi ei vähene aja jooksul selle soojuspidavus. Teine oluline pluss on selle tugevus, mis kannatab nii lume kui täiskasavanud inimeste raskust.

onzen

Soolvee puhastussüsteem Onzen

Soolveesüsteem Onzen on patendeeritud süsteem, mis toodab elektrolüüsi abil soolveest desinfitseerimisvahendit. Selle kasutamine vähendadab vajadust ise vee puhtust reguleerida.

Ozone - 2020 Arctic Spas Feature

Osoonisüsteem Peak

Filtreerimise ajal liigub vesi sisetorustikku, kus see puutub kokku aktiveeritud hapniku või osooniga, mis tagab vee märkimisväärse oksüdatsiooni. Kõrge kontsentratsiooniga osoon toodetakse Failsafe™ topeltgeneraatorites ja suunatakse seejärel vette. Selle protsessi tulemusel oksüdeeruvad paljud orgaanilised koostisosad, mistõttu jääb desinfitseerimisvahenditele vähem tööd.

WetTunes

Helisüsteem WetTunes

Kaks välist kõlarit ja vanni korpuse sees olev subwoofer-kõlar, mida saab ühendada Bluetooth-seadmega.

family-lights-1

Valgustuspakett Family Lightning

Sisaldab kahte veealust valgustit ja elegantset taustavalgust juhtnuppudele ja joogitopsi hoidikutele massaaživanni ääre juures. Lisaks on paketis ka taustavalgus koskede jaoks. Selle valgustuspaketi mitmed valguspunktid on digitaalselt juhitavad, seega saab erinevate valgusefektidega (staatiline, mitmevärviline, hääbumine ja mustrid) teie kauni Arctic Spa massaaživanni valgustada täpselt nii, nagu soovite.

in-touch

"In Touch" wifiga ühendamine

Võimaldab Arctic Spa® massaaživannil luua otseühendus internetiga. Selle abil saab massaaživanni omanik vanni juhtsüsteemi sisse logida kõikjalt, kus on internetiühendus ning reguleerida nutitelefoni, tahvli või sülearvuti ekraanilt mugavalt massaaživanni kõiki peamisi funktsioone: reguleerida pumpade ja valgussüsteemide tööd ning seadistada filtreerimistsükleid.

Sisuvärvi valik

Kopruse värvivalik

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust