Grizzly

Mahutatavus: 5 täiskasvanut – 1 lamamiskoht ja 4 istekohta
Mõõtmed: 231 cm x 231 cm x 99 cm
Vee mahutavus: 1420 liitrit
Tühikaal: 454 kg
Düüse: 40
Pumpasid: 2
Garantii: 2 aastat
Joonised: Kliki SIIA
Hind: 11990€

Vanavanemate kodu on üks maagiline koht. Seal saab vanaemaga koos plaadikooke ja vahvleid küpsetada; vanaisa näitab igasugu kasulikke nippe nagu jalgratta kummi pumpamine ja päris saega saagimine, linnukeste pesakasti ehitamisest rääkimata. See on paik, kus võib sahtlites sorida ja kappides tuulata ning küsida nii palju küsimusi, kui pähe tuleb – neil on alati aega ja igale küsimusele vastus. Ja kuigi meile tundub, et nad ei soovigi kunagi hinge tõmmata, siis tegelikult on puhkemomendid neile olulised.

Vanaduspäevade päike on lapselaps! Energilistel mudilastel on mõnikord keeruline silma peal hoida, seega peab neid väikese kavalusega ohjama. Lahendus on imelihtne!

Vesi ja vees tegutsemine on alati lapsi paelunud. Istudes väikeste võsukestega turvaliselt soojas vannivees on kõigil lõbus ja hea olla. Välimassaaživannis ei jookse lapselapsed eest ära ja vanavanemad saavad liigestele viga tegemata pisiperega mängida. 

Välimassaaživann Grizzly on taskukohase hinnaga 5-kohaline Arctic Spas massaaživann, mida on lihtne paigaldada ja hooldada! Sobib nii muru peale kui terrassile.

Grizzly väliskorpus on hooldusvabast komposiitplastikust, pidades kenasti vastu nii vihmale, pakasele kui ka päikesekuumusele. Sisemine LED-valgustus parandab massaaživanni ohutust ning rõhutab Arctic Spas vannide kaunist disaini.

Ergonoomilised istmed, s.h üks lamamisiste tekitavad koostöös 40 terapeutilise veejoaga kvaliteetse massaažielamuse, mis leevendab liigesevalu ja tagab parema tervise!

Erinevalt tavalistest süsteemidest tõmbab filtreerimissüsteem Active Skim veepinnal oleva mustuse veetasemest hoolimata alla filtrisse. Lisaks püüab mehhanism suuremad mustuseosakesed integreeritud mahutisse ning ei lase neid tagasi vannivette.Filtreid tuleb vahetada 3–4 kuu tagant või kasutada pestavaid filtreid ja vannivett vahetada 2–3 korda aastas sõltuvalt vanni kasutamise sagedusest. Tänu puhastusseadmetele langeb märkimisväärselt vee tarbimise kulu võrreldes tavaliste siseruumides olevate vannide või mullivannidega, olles pea 10 korda säästlikum!

Paremale enesetundele on raske hinnalipikut külge panna, aga me garanteerime, et Arctic Spas massaaživann aitab heale enesetundele kaasa!

Standard-seeria välimassaaživann Grizzly on vanavanematele hea valik!
Võta ühendust, räägime!

Välimullivann_Grizzly_1
Välimullivann_Grizzly_2
Välimullivann_Grizzly_3
Välimullivann_Grizzly_1
Välimullivann_Grizzly_2
Välimullivann_Grizzly_3

Standardvarustus

elastocast

Isetoetuv soojust juhtiv Elastocast sisu

Iga vanni ja basseini kvaliteet sõltub enim selle kestast ehk sisust. Arctic Spas kasutab erinevate toonidega ABS akrüülmaterjale, millele on kantud patendeeritud soojust ülekandev spetsiaalne ühend, mis tagab vastupidavuse ja energiasäästu.

heatlock

Isolatsioonisüsteem HeatLock®

Uretaanvahuga soojustatud vanni põhi, seinad ja kaas aitavad pumpade toodetud soojusel hoi­da vanni masinaruumi soojas. Voolukatkestuse korral välistab see seadmete jäätumise isegi nädalase perioodi vältel.

total-access

Täieliku juurdepääsuga korpus

Vanni korpuse igal küljel paiknevad soojustatud ja eemaldatavad juurdepääsupaneelid, mis tagavad täieliku ligipääsu nii hoolduseks kui ka uute põnevate täienduste, nt muusikakeskuse või elektroonilise veepuhas­tussüsteemi lisamiseks.

everlast-floor

Isoleeritud platform põrand

Plastikust platform põrand. Vanni saab tänu sellele lii­gutada ühest asukohast teise. Kuna põhi on vastupidav, siis ei pääse ka närilised ja putukad korpuse sisemusse.

Vanni-kaas

Vanni kaas

Kunstnahaga polsterdatud vanni kaas.

pulse-düüsid

Pulse® Therapy teraapiadüüsid

Patenteeritud pöörlevad laagriteta düüsid pakuvad laia seadistusvalikut: nautige kerget ja silitavat või sügavuti toimivat ja virgutavat massaaži. Düüs pöörleb titaanist võllil sujuvalt ning vesi väljub düüsist mustrina ja mitte torkiva ühtlase joana.

led-tuled

LED-valgustus

LED-valgustus parandab teie massaaživanni ohutust ning rõhutab Arctic Spas® vannide kaunist disaini.

Bio-Lok

Aristech Acrylic materjalid koos BioLock kattega

Aristechi Bio-Lok katte mittepoorne struktuur ei lase mikroobidel liikuda pinna sisse ja mikroorganismidel pinna peal kasvada.

gecko

Digitaalsed ja enesediagnostilised juhtnupud vanni äärel (Gecko)

Massaaživanni kõik funktsioonid – temperatuuri ja filtreerimise reguleerimine, LED valgussüsteem ja palju muud – on teie käeulatuses. Samas suudab vann ise automaatselt filtreerimistsükleid käivitada.

3kw-soojendi

Gecko 3 kW soojendi.

Aitab kütta üles teie õue mullivanni vee soovitud temperatuurini.

Reflex Torsion Hose - Arctic Spas 2020 Feature

Reflex Torsion™ voolikud

Äärmiselt spetsiifiline toru on välja töötatud nii, et see sobiks ümber jäikade PVC-ühenduste, mis tagab suurema liimimispinna ja suurema veevoolu koguse ning välistab vooliku liikumise tõttu tekkivad lekked kinnituskohtades.

Adjustable Hot Tub Headrests | Artic Spas

Reguleeritavad peatoed

Mitte vettimavast materjalist peatoed mille kõrgust saab reguleerida.

Hot Tub Filtration - Arctic Spas 2020 Feature

Filtreerimissüsteem Active Skim

Erinevalt tavalistest süsteemidest tõmbab filtreerimissüsteem Active Skim veepinnal oleva mustuse veetasemest hoolimata alla filtrisse. Lisaks püüab mehhanism suuremad mustuseosakesed integreeritud mahutisse ning ei lase neid tagasi vannivette.

Sentinel-filter-keermega

Ühemikroniline filter Silver Sentinel

Sügavusfilter püüab mustuseosakesed kinni filtri sees ja puhastab vett tänu nanohõbedast sisekattele, mis vähendab vajadust erinevate kemikaalide järele.

Lisad

aquanova

Osooni- ja UV veepuhastussüsteem Aquanova

AquaNova™ hävitab 99.9% bakteritest ja lisaks kõrvaldab kloori negatiivsemõju, et vältida naha ning silmade ärritust. See innovaatiline lahendust ühildab osooni- ja UV veepuhastuslahendused, et tagada ohutu ning puhas veenauding.

sound-fx

Helisüsteem Sound FX

Kaks välist kõlarit ja vanni korpuse sees olev subwoofer, mida saab ühendada  Bluetooth-seadmega.

family-lighting

Valgustuspakett Family Lightning

Sisaldab kahte veealust valgustit ja elegantset taustavalgust juhtnuppudele ja joogitopsi hoidikutele massaaživanni ääre juures. Lisaks on paketis ka taustavalgus koskede jaoks. Selle valgustuspaketi mitmed valguspunktid on digitaalselt juhitavad, seega saab erinevate valgusefektidega (staatiline, mitmevärviline, hääbumine ja mustrid) teie kauni Arctic Spa massaaživanni valgustada täpselt nii, nagu soovite.

Sisuvärvi valik

Kopruse värvivalik

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust