Otter

Mahutatavus: 2 täiskasvanut – 2 istekohta
Mõõtmed: 117 cm x 218 cm x 75 cm
Vee mahutavus: 568 liitrit
Tühikaal: 181 kg
Düüse: 12
Pumpasid: 1
Garantii: 2 aastat
Joonised: Kliki SIIA
Hind: 8200€

Tihti valitakse endale päikesepoolse rõduga korter just seetõttu, et seal saaks esimeste kevadilmadega mõnusalt päikest võtta ning soovi korral käputäis maitse- ja ilutaimi hubasuse loomiseks pottidesse istudada. Rõduga korterid on mugav alternatiiv tillukese murulapikesega ridaelamutele. Kõik on ju olemas, v.a tüütu muruniitmise kohustus. Miks mitte tõsta enda heaolu ja elukvaliteet veelgi kõrgemale tasemele, täiendades oma rõdu silmailu ja erakordset lõõgastumist pakkuva rõduvanniga?

Kui Sa hindad mugavust ja ilu enda ümber, siis paarikeste spaa-vann Otter on hea täiendus Sinu rõdule!

See on taskukohase hinnaga kompaktne 2-kohaline Arctic Spas massaaživann, mida on lihtne rõdule paigaldada ja hooldada!

Otteri väliskorpus on hooldusvabast komposiitplastikust, mis peab kenasti vastu nii vihmale, pakasele kui ka päikesekuumusele. Standardvarustusse kuuluv LED-valgustus rõhutab ööpimeduses vanni kaunist disaini ning loob romantilise meelolu.

Ergonoomilised istmed tekitavad koostöös 12 terapeutilise veejoaga kvaliteetse massaažielamuse, mis peale väsitavat päeva keha kosutavaks ööuneks ette valmistab. Lisaks aitab kuuma vee massaaž põletada kaloreid ning lõdvestab treenimise tagajärjel pakitsevaid lihaseid.

Erinevalt tavalistest süsteemidest tõmbab filtreerimissüsteem Active Skim veepinnal oleva mustuse veetasemest hoolimata alla filtrisse. Lisaks püüab mehhanism suuremad mustuseosakesed integreeritud mahutisse ning ei lase neid tagasi vannivette.Filtreid tuleb vahetada 3–4 kuu tagant või kasutada pestavaid filtreid ja vannivett vahetada 2–3 korda aastas sõltuvalt vanni kasutamise sagedusest. Tänu puhastusseadmetele langeb märkimisväärselt vee tarbimise kulu võrreldes tavaliste siseruumides olevate vannide või mullivannidega, olles pea 10 korda säästlikum!

Kui spaakeskuse külastus kahele maksab keskmiselt 40€ kord, siis rõduvann tasub end aastaga ära juba paar korda nädalas lõõgastumas käies. Kodust lahkumata. Naudi seda privaatsust!

Kõik me soovime oma kodu kujundada selliselt, et meil oleks seal aastaringselt hubane ja õdus olla! Standard-seeria rõduvann Otter on hea valik!
Võta ühendust, räägime!

Õue_mullivann_Otter_1
Õue_mullivann_Otter_2
Õue_mullivann_Otter_3
Õue_mullivann_Otter_1
Õue_mullivann_Otter_2
Õue_mullivann_Otter_3

Standardvarustus

elastocast

Isetoetuv soojust juhtiv Elastocast sisu

Iga vanni ja basseini kvaliteet sõltub enim selle kestast ehk sisust. Arctic Spas kasutab erinevate toonidega ABS akrüülmaterjale, millele on kantud patendeeritud soojust ülekandev spetsiaalne ühend, mis tagab vastupidavuse ja energiasäästu.

heatlock

Isolatsioonisüsteem HeatLock®

Uretaanvahuga soojustatud vanni põhi, seinad ja kaas aitavad pumpade toodetud soojusel hoi­da vanni masinaruumi soojas. Voolukatkestuse korral välistab see seadmete jäätumise isegi nädalase perioodi vältel.

total-access

Täieliku juurdepääsuga korpus

Vanni korpuse igal küljel paiknevad soojustatud ja eemaldatavad juurdepääsupaneelid, mis tagavad täieliku ligipääsu nii hoolduseks kui ka uute põnevate täienduste, nt muusikakeskuse või elektroonilise veepuhas­tussüsteemi lisamiseks.

everlast-floor

Isoleeritud platform põrand

Plastikust platform põrand. Vanni saab tänu sellele lii­gutada ühest asukohast teise. Kuna põhi on vastupidav, siis ei pääse ka närilised ja putukad korpuse sisemusse.

Vanni-kaas

Vanni kaas

Kunstnahaga polsterdatud vanni kaas.

pulse-düüsid

Pulse® Therapy teraapiadüüsid

Patenteeritud pöörlevad laagriteta düüsid pakuvad laia seadistusvalikut: nautige kerget ja silitavat või sügavuti toimivat ja virgutavat massaaži. Düüs pöörleb titaanist võllil sujuvalt ning vesi väljub düüsist mustrina ja mitte torkiva ühtlase joana.

led-tuled

LED-valgustus

LED-valgustus parandab teie massaaživanni ohutust ning rõhutab Arctic Spas® vannide kaunist disaini.

Bio-Lok

Aristech Acrylic materjalid koos BioLock kattega

Aristechi Bio-Lok katte mittepoorne struktuur ei lase mikroobidel liikuda pinna sisse ja mikroorganismidel pinna peal kasvada.

gecko

Digitaalsed ja enesediagnostilised juhtnupud vanni äärel (Gecko)

Massaaživanni kõik funktsioonid – temperatuuri ja filtreerimise reguleerimine, LED valgussüsteem ja palju muud – on teie käeulatuses. Samas suudab vann ise automaatselt filtreerimistsükleid käivitada.

3kw-soojendi

Gecko 3 kW soojendi.

Aitab kütta üles teie õue mullivanni vee soovitud temperatuurini.

Reflex Torsion Hose - Arctic Spas 2020 Feature

Reflex Torsion™ voolikud

Äärmiselt spetsiifiline toru on välja töötatud nii, et see sobiks ümber jäikade PVC-ühenduste, mis tagab suurema liimimispinna ja suurema veevoolu koguse ning välistab vooliku liikumise tõttu tekkivad lekked kinnituskohtades.

Adjustable Hot Tub Headrests | Artic Spas

Reguleeritavad peatoed

Mitte vettimavast materjalist peatoed mille kõrgust saab reguleerida.

Hot Tub Filtration - Arctic Spas 2020 Feature

Filtreerimissüsteem Active Skim

Erinevalt tavalistest süsteemidest tõmbab filtreerimissüsteem Active Skim veepinnal oleva mustuse veetasemest hoolimata alla filtrisse. Lisaks püüab mehhanism suuremad mustuseosakesed integreeritud mahutisse ning ei lase neid tagasi vannivette.

Sentinel-filter-keermega

Ühemikroniline filter Silver Sentinel

Sügavusfilter püüab mustuseosakesed kinni filtri sees ja puhastab vett tänu nanohõbedast sisekattele, mis vähendab vajadust erinevate kemikaalide järele.

Lisad

aquanova

Osooni- ja UV veepuhastussüsteem Aquanova

AquaNova™ hävitab 99.9% bakteritest ja lisaks kõrvaldab kloori negatiivsemõju, et vältida naha ning silmade ärritust. See innovaatiline lahendust ühildab osooni- ja UV veepuhastuslahendused, et tagada ohutu ning puhas veenauding.

sound-fx

Helisüsteem Sound FX

Kaks välist kõlarit ja vanni korpuse sees olev subwoofer, mida saab ühendada  Bluetooth-seadmega.

family-lighting

Valgustuspakett Family Lightning

Sisaldab kahte veealust valgustit ja elegantset taustavalgust juhtnuppudele ja joogitopsi hoidikutele massaaživanni ääre juures. Lisaks on paketis ka taustavalgus koskede jaoks. Selle valgustuspaketi mitmed valguspunktid on digitaalselt juhitavad, seega saab erinevate valgusefektidega (staatiline, mitmevärviline, hääbumine ja mustrid) teie kauni Arctic Spa massaaživanni valgustada täpselt nii, nagu soovite.

Sisuvärvi valik

Kopruse värvivalik

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust