Wolverine

Mahutatavus: 12 täiskasvanut, 2 lamamiskohta
Mõõtmed: 236 cm x 436 cm x 129 cm
Hind: 36690€

Wolverine massaažibassein on igas mõttes kompromissitu. Täispikkuses ujumisala ja kahe teraapiaistmega bassein on täiuslik segu treening- ja teraapiavõimalustest. Nii võimas vastuvoolu ujumise süsteem Niagara kui ka maksimaalne võimalik arv teraapiadüüse kindlustavad mudeli Wolverine positsiooni kõige parema saadaoleva massaažibasseinina, kus on ka piisavalt ruumi vastuvoolu ujumiseks. Lai lisade valik võimaldab seda detailideni kohandada.

Massaažibasein_Wolverine_1
Massaažibasein_Wolverine_3
Massaažibasein_Wolverine_4
Massaažibasein_Wolverine_5
Massaažibasein_Wolverine_2
Massaažibasein_Wolverine_1
Massaažibasein_Wolverine_3
Massaažibasein_Wolverine_4
Massaažibasein_Wolverine_5
Massaažibasein_Wolverine_2

Toote andmed

Mahutatavus: 12 täiskasvanut, 2 lamamiskohta
Mõõtmed: 236 cm x 436 cm x 129 cm
Vee mahutavus: 5100 liitrit
Tühikaal: 866 kg
Düüse: 24
Vastuvooluseade: Niagara
Pumpasid: 3
Garantii: 5 aastat
Joonised: Kliki SIIA

Standardvarustus

Hot Tub Shell - Arctic Spas 2020 Feature

Isetoetuv soojust juhtiv kiudklaasist sisu

Arctic Spas basseinide akrüülist kerele on lisatud paks kiht fiiberklaasi, mis aitab tõhusamalt kanda vannis oleva vee raskust. Just selline innovaatiline ülesehitus võimaldab Arctic Spas basseini konstruktsioonile anda eluaegse garantii.

FreeHeat™ Perimeter Insulation System - Arctic Spas 2020 Feature

Isolatsioonisüsteem FreeHeat®

Uretaanvahuga soojustatud basseini põhi, seinad ja kaas aitavad pumpade toodetud soojusel hoi­da vee temperatuuri, seda ka voolukatkestuse korral ja välistab jäätumise isegi nädalase perioodi vältel. Arctic Spas lähenemine vee soojendamisele ja soojuse hoidmisele tagab väiksema elektriarve.

Hot Tub Cabinet - Arctic Spas 2020 Feature

Naturaalsest Kanada seedripuust korpus

Seedripuu on väga vastupidav materjal, pikendades teie õuebasseini eluiga aastakümnete võrra.

Total Access - Arctic Spas 2020 Feature

Täieliku juurdepääsuga korpus

Basseini korpuse igal küljel paiknevad soojustatud ja eemaldatavad juurdepääsupaneelid, mis tagavad täieliku ligipääsu nii hoolduseks kui ka uute põnevate täienduste, nt muusikakeskuse või elektroonilise veepuhas­tuse süsteemi lisamiseks.

Forever Floor - Arctic Spas 2020 Feature

Soojustatud platvormpõranda süsteem – Forever Floor®

Basseini saab kerge vaevaga lii­gutada ühest asukohast teise. Kuna põhi on väga vastupidav, siis ei pääse ka närilised ja putukad korpuse sisemusse.

MYLOVAC™ Cover - Arctic Spas 2020 Feature

Talvekate Mylovac™ x 2

Arctic Spas on loonud ja patenteerinud ,,vaakumpakendatud” kaane, mis tähendab, et uretaanvahust toodetud kaas pakendatakse ja suletakse vaakumkindlalt. Nii ei kogu kaas enda sisse vett ning ühtlasi ei vähene aja jooksul selle soojuspidavus. Teine oluline pluss on selle tugevus, mis kannatab nii lume kui täiskasavanud inimeste raskust.

LED valgustus

LED-valgustus

LED-valgustus parandab teie basseini ohutust ning rõhutab Arctic Spas® basseinide kaunist disaini.

pulse-düüsid

Pulse® Therapy teraapiadüüsid

Patenteeritud pöörlevad laagriteta düüsid pakuvad laia seadistusvalikut: nautige kerget ja silitavat või sügavuti toimivat ja virgutavat massaaži. Düüs pöörleb titaanist võllil sujuvalt ning vesi väljub düüsist mustrina ja mitte torkiva ühtlase joana.

Bio-Lok

Aristech Acrylic materjalid koos BioLock kattega

Aristechi Bio-Lok katte mittepoorne struktuur ei lase mikroobidel liikuda pinna sisse ja mikroorganismidel pinna peal kasvada.

Digital Hot Tub Controls | Arctic Spas

Digitaalsed ja enesediagnostilised juhtnupud basseini äärel

Basseini kõik funktsioonid – temperatuuri ja filtreerimise reguleerimine, LED valgussüsteem ja palju muud – on teie käeulatuses. Samas suudab bassein ise automaatselt filtreerimistsükleid käivitada.

Titanium Heater - Arctic Spas 2020 Feature

Titanium™ 7,2kW Küttekeha

Küttekehal on titaanelement, mis ennetab mineraalide settimist ja mis on korrosioonikindel, et toimida veatult ka karmides tingimustes. Lisaks sellele kehtib küttekeha elemendile 5-aastane garantii.

Eco Pak - Arctic Spas 2020 Feature

Eco Pak emaplaat/juhtimiskeskus

See tipptasemel juhtimiskeskus on tulevikuks valmis, tänu kiirema protsessori, täiustatud releede, Interneti-juurdepääsu võimaldava Etherneti ühenduse ja suure uuendatavuse abil.

Adjustable Hot Tub Headrests | Artic Spas

Reguleeritavad peatoed

Mitte vettimavast materjalist peatoed mille kõrgust saab reguleerida.

Reflex Torsion Hose - Arctic Spas 2020 Feature

Reflex Torsion™ voolikud

Äärmiselt spetsiifiline toru on välja töötatud nii, et see sobiks ümber jäikade PVC-ühenduste, mis tagab suurema liimimispinna ja suurema veevoolu koguse ning välistab vooliku liikumise tõttu tekkivad lekked kinnituskohtades.

Hot Tub Filtration - Arctic Spas 2020 Feature

Filtreerimissüsteem Active Skim Dual

Erinevalt tavalistest süsteemidest tõmbab filtreerimissüsteem Active Skim veepinnal oleva mustuse veetasemest hoolimata alla filtrisse. Lisaks püüab mehhanism suuremad mustuseosakesed integreeritud mahutisse ning ei lase neid tagasi basseinivette.

Sentinel-filter-keermega

Ühemikroniline filter Silver Sentinel

Sügavusfilter püüab mustuseosakesed kinni filtri sees ja puhastab vett tänu nanohõbedast sisekattele, mis vähendab vajadust erinevate kemikaalide järele.

Lisad

Ozone - 2020 Arctic Spas Feature

Osoonisüsteem Peak

Filtreerimise ajal liigub vesi sisetorustikku, kus see puutub kokku aktiveeritud hapniku või osooniga, mis tagab vee märkimisväärse oksüdatsiooni. Kõrge kontsentratsiooniga osoon toodetakse Failsafe™ topeltgeneraatorites ja suunatakse seejärel vette. Selle protsessi tulemusel oksüdeeruvad paljud orgaanilised koostisosad, mistõttu jääb desinfitseerimisvahenditele vähem tööd.

Spa Boy® - Arctic Spas 2020 Feature

Automaatiseeritud soolvee puhastussüsteem Spa Boy

Selle asemel, et usaldada vaid massaaživanni vee ebamugavat ja ebatäpset käsitsi testimist ja desinfitseerimisvahendite käsitsi lisamist, tunnetab ja säilitab süsteem Spa Boy automaatselt ideaalsed tingimused massaaživanni veele. See süsteem jälgib pidevalt vee puhtuse peamisi parameetreid, ning kontrollib soolveesüsteemi väljundit, tagades optimaalse vahemiku. Kui näiteks teie massaaživanni pH-s esineb väiksemaidki kõrvalekaldeid, teavitab Spa Boy sellest massaaživanni omanikku (vannil asuva juhtpaneeli, mobiiliaplikatsiooni või myarcticspa.com veebilehe kaudu), et vanni omanik saaks kõrvalekalle elimineerida.

Aquatremor - Arctic Spas 2020 Feature

Stereosüsteem Aquatremor®

Aquatremor kasutab kõlareid, mis on ühendatud massaaživanni sisu külge. Need kõlarid edastavad uskumatult selget heli läbi vanni kere muutes massaaživanni sisu ja vannis oleva vee eraldi „kõlariks“. Kuna inimkeha koosneb peamiselt veest, läbivad helilained teie keha – nii te mitte ainult ei kuule muusikat, vaid see ümbritseb teid. Süsteemiga Aquatremor on saadaval ka allalaaditav vibroakustiline massaaž. Masseerivad muusikapalad kasutavad erinevate lihasgruppide masseerimiseks väga madalaid helisagedusi.

Onspa - Arctic Spas 2020 Feature

OnSpa® ja Web Connect

Võimaldab Arctic Spa® massaaživannil luua otseühendus internetiga. Selle abil saab massaaživanni omanik vanni juhtsüsteemi sisse logida kõikjalt, kus on internetiühendus ning reguleerida nutitelefoni, tahvli või sülearvuti ekraanilt mugavalt massaaživanni kõiki peamisi funktsioone: reguleerida pumpade, heli- ja valgussüsteemide tööd ning seadistada filtreerimistsükleid. Spa Boy süsteemi omanikel võimaldab rakendus lisaks jälgida voolu tarbimist ja selle maksumust valitud perioodidel.

Arctic Spas Fogger - Available now on 2015 models

Pihusti SkyFall®

SkyFall® toodab eeterliku udu ja paneb selle voogama teie Arctic Spa massaaživanni veepinnal. Värvi muutev taustavalgus rõhutab pihusti SkyFall® toodetava udu õrna liikumist ning loob rahustava efekti.

Arctic Spas | Family Lighting Package

Valgustuspakett Family Lightning

Sisaldab kahte veealust valgustit ja elegantset taustavalgust juhtnuppudele ja joogitopsi hoidikutele massaaživanni ääre juures. Lisaks on paketis ka taustavalgus koskede jaoks. Selle valgustuspaketi mitmed valguspunktid on digitaalselt juhitavad, seega saab erinevate valgusefektidega (staatiline, mitmevärviline, hääbumine ja mustrid) teie kauni Arctic Spa massaaživanni valgustada täpselt nii, nagu soovite.

ultimate-lights

Valgustuspakett Ultimate LED

Sellel paketil on samad funktsioonid nagu Family Lightning paketil kuid lisaks on kõik massaažidüüsid varustatud taustavalgusega. Lisaks kuuluvad paketti ka vannikorpuse väliste nurkade LED-valgustused. Kõik valgusallikad on digitaalselt juhitavad ja kasutatavad hääbuvate, ühtlaste ja vahelduvate valgustusmustritena.

YESS - Arctic Spas 2020 Feature

YESS – naha hapniku teraapia

YESS on revolutsiooniline nahahooldussüsteem, mis kasutab edasiarendatud osoonisüsteemi, et lagundada vesi miljoniteks mikroskoopilisteks hapniku mullikesteks. Need mullikesed puhastavad naha boorid nagu hapniku näomask muutes naha siidiaspehmeks. Nahk taastub samal ajal kui naudite Arctic Spas veemõnusid. Kombineerides YESS veepuhastussüsteemiga Spa Boy, kogete ainulaadseid vannimõnusid kristallselges vees.

swim-spa-fitness-kit

Treeningvarustus

Sisaldab aere, kummipaelu, treeningrihmasid ja erinevaid kinnitusi. Muuda bassein isiklikuks treeningsaaliks!

Sisuvärvi valik

Korpuse värvivalik

Energiakulu

Tänu Arctic Spas õuebasseinide Heat Lock ja Free Heat soojustusele on vee soojendamisele ja selle hoidmisele kuluv elektritarve aasta lõikes ühes kuus keskmiselt 300 kWh.

Transport

Üldjuhul transporditakse ja tõstetakse paika kõik Arctic Spas õuebasseinid meie koostööpartneri Arula Veod tõstukautodega. Keerulisemates kohtades (kuhu tõstukautodega ligi ei saa) kasutame transpordiks järelkäru ja õuebassein tõstetakse paika meesjõudu kasutades.

Paigaldamine

Kõik Arctic Spas õuebasseinid paigaldatakse kliendi poolt eelnevalt ettevalmistatud pinnale. Soovikorral võib klient pinna ettevalmistuse tellida ka meie koostööpartnerilt Dreamcrew OÜ. Paigalduse käigus täidame basseini veega, ühendame elektrivõrguga ja teeme kliendile basseini kasutuse koolituse.

Hooldamine

Arctic Spas õuebasseinide hooldus on lihtne. Olenevalt kasutusest tuleb basseini vett vahetada 1-3 korda aastas. Basseini veevahetuse käigus tuleb vahetada ka basseini filtrid uute vastu. Klient saab regulaarselt kontrollida vee kvaliteeti ja vajadusel seda puhastustarvikute abil korrigeerida. Kui klient tellib basseinile SpaBoy veepuhastusseadme on vee kvaliteedi eest hoolitsemine kliendi jaoks ülilihtne. Loe kõigest täpsemalt rubriigis Vee hooldus ja puhtus.

Kasutamine

Kõik Arctic Spas õuebasseinid on mõeldud kasutamiseks aastaringselt ja iga ilmaga – lihtsalt ava basseini kaas, astu sisse ja naudi. Arctic Spas õuebasseinide 1 kuu keskmine elektritarve aasta lõikes on 300 kWh. Loe lähemalt Arctic Spas õuebasseinide kasulikkusest tervisele artiklist Massaaživannide mõju tervisele.

Kalkulaator

Hind kokku:

  Hind kokku:

  Asukoht

  Tule külla

  Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

  Tule ja külasta meie näidistesalongi!

  Kontakt

  Võta julgelt ühendust