Novitek õuevannid

Elu võib mõnikord olla raske ja tõenäoliselt ei ole see kunagi lihtne, kuid saad seda teha nauditavamaks väikeste asjadega.

Meie arvates on üks hea viis selleks vannis käimine ja seda õues – igal aastaajal.

Novitek loodi, et pakkuda hästi projekteeritud ja valmistatud Soome õuevanne mõistliku hinnaga. Nende missiooniks on suurendada klientide heaolu läbi õuevannis käimise, mis lõdvestab keha ja meelt. See leevendab stressi ja aitab paremini magada. Pealegi on see tõesti lõbus!

Üle 100 000 kliendi on neid usaldanud ja neil on olnud au tuua killuke luksust nende igapäevaellu. Iga Novitek õuevann on projekteeritud ja valmistatud Soomes põhjamaiste muutuvate ilmastiku olude jaoks. Vali neljast seeriast sulle sobivaim õuevann välismõõtmete, massaaži tugevuse ja omaduste poolest.

Loe, miks just Novitek tooteid eelistada

õuevann_1
õuevann_2

Novitek XS ja S seeria

Täiuslik õuevannide valik väikestesse ruumidesse. Noviteki väikseimad õuevannid on saadaval Basic- ja Comfort varustustasemetel. Comfort pakub energiatõhusa filtratsioonipumba kõrval ka vabadust valida vanni akrüüli värvi kas tumedana või heledana.

õuevann_3

Novitek M seeria

Mitmeotstarbeline kollektsioon sisaldab nelja erinevat disaini. Novitek M õuevanne müüakse Basic-, Comfort- ja Premium-varustustasemetel. Laialdastest värvivalikutest leiab kindlasti ka teie soovitud õuevannile meelepärase värvikombinatsiooni.

õuevann_4

Novitek L seeria

Novitek L-kollektsiooni õuevannid pakuvad avarat ja lõõgastavat elamust. Tänu suurepärasele istmesügavusele sobivad vannid eriti hästi ka pikematele inimestele.

õuevann_5

Novitek XL seeria

XL-kollektsiooni uhkus on massiivne Ylläs õuevann, mis mahutab korraga kuni üheksat suplejat. Düüside hoolikas paigutus tagab nauditava vannielamuse basseini igas istumiskohas.

õuevann_6

Lumispa seeria

Lumispa-kollektsioon viib vanniskäimise täiesti uuele tasemele. Tehniline kvaliteet, materjalivalikud ja progressiivsed funktsioonid muudavad õuevanni teie pikaajaliseks ja stiilseks kaaslaseks. Viimistletud disain tagab, et bassein sobib oma ümbrusesse täiuslikult.

Miks just Novitek õuevann

Soome kvaliteet ja töökindlus:

Novitek on Soome ettevõte, mis on tuntud oma kvaliteetsete toodete poolest. Soomes toodetud õuevannid peavad vastu karmidele ilmastikutingimustele, tagades seeläbi toote pika eluea ja vastupidavuse.

õuevann_7

Innovatiivsed lahendused ja disain:

Novitek panustab pidevalt uute tehnoloogiate ja lahenduste uurimisse ja rakendamisse, tagades seeläbi, et nende õuevannid on varustatud kaasaegsete funktsioonide ja stiilse disainiga, mis sobib paljude klientide õuekujunduste ja vajadustega.

õuevann_8

Aitame Sul leida sobiva lahenduse

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust