Lumispa L

Mahutatavus: 6 täiskasvanut – 6-8 istekohta
Mõõtmed: 230 cm x 230 cm x 102 cm
Vee mahutavus: 1880 liitrit
Tühikaal: 380 kg
Düüse: 56
Pumpasid: 1 filtreerimispump ja 2 kahe kiirusega massaažipumpa (1,5 kW)
Garantii: 2 aastat
Hind: 18990€

Lumispa viib kümblemise täiesti uuele tasemele. Tehniline kvaliteet, materjalivalikud ja täiustatud funktsioonid teevad välispaast kauakestva ja stiilse kaaslase. Viimistletud disain tagab, et bassein sobib ideaalselt ümbritsevasse ruumi.

Lumispa-L-1
Lumispa_M_3
Lumispa_M_2
Lumispa_M_4
Lumispa-L-2
Lumispa-L-2
Lumispa-L-1
Lumispa_M_3
Lumispa_M_2
Lumispa_M_4
Lumispa-L-2
Lumispa-L-2

Standardvarustus

Lumispa-korpus

Komposiitplastikust hooldusvaba korpus (valge või must)

Novitek õuevannide komposiitplastikust korpus on mõeldud Põhjamaade karmiks kliimaks. Komposiitplastikust korpus on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis on kergesti hooldatavad ja taluvad ekstreemseid ilmastikutingimusi, olles samas kerge ja keskkonnasõbralik. Selle stiilne disain ja viimistlus tagavad, et vann näeb aastate jooksul välja sama hea kui esimesel päeval, ilma et peaks muretsema värvimuutuste, kriimustuste või muude kahjustuste pärast. Novitek kasutab kõige uuemaid tootmistehnoloogiaid, et tagada iga vanni suurepärane kvaliteet ja vastupidavus.

alumiinium-karkass

Õuevanni alumiiniumist toetusraam/karkass

Novitek õuevannide alumiiniumist toetusraam on täiuslik kombinatsioon kergusest ja vastupidavusest, pakkudes vankumatut tuge ja stabiilsust igale õuevannile. Tänu kõrgkvaliteetsele alumiiniumile on raam korrosioonikindel ja sobib ideaalselt Põhjamaisesse kliimasse, tagades, et teie vann säilitab oma kuju ja funktsionaalsuse aastaid. Karkassi kerge kaal muudab vanni paigaldamise lihtsamaks ja paindlikumaks, võimaldades sujuvat integreerimist erinevatesse õuepiirkondadesse. Lisaks annab alumiiniumist raam Novitek vannidele erakordse tugevuse, toetades isegi suurimat vee ja kümblejate koormust.

PIR-plaadid

30mm polüuretaan soojustus

Kõikide Novitek õuevannide küljed ja põhi on soojustatud 30mm polüuretaanvahu plaatidega. Lisaks 30mm polüuretaanplaadile on kõikide Novitek õuevannide põhjad soojustatud lisa 80mm XPS+PIR plaatidega.

everlast-floor

ABS plastikust vanni põhi

Novitek õuevannide ABS plastikust vanni põhi on loodud kauakestvaks ja vastupidavaks. ABS-plastik on tuntud oma tugevuse, vastupidavuse ja löögikindluse poolest, mis teeb sellest ideaalse materjali vanni põhjale, eriti välitingimustes. Lisaks sellele on ABS-plastik veekindel ja kaitseb vanni põhja niiskuskahjustuste eest, tagades seeläbi pikaealisuse ja vähendades hooldusvajadust. Novitek on valinud ABS-plastiku selle erakordsete omaduste tõttu, et tagada klientidele parim võimalik kasutuskogemus nende õuevannidega.

akrüül-sisu

Õuevanni akrüülist sisu

Novitek õuevannide akrüül sisu on valitud vastupidavuse, esteetika ja funktsionaalsuse ideaalseks kombinatsiooniks. Kvaliteetne akrüül on sile ja vastupidav, tagades, et vesi voolab sujuvalt ja vann säilitab oma kauni sära aastaid. Akrüüli hügieenilist pinda on kerge puhastada, vastu pidades mustusele, plekkidele ja bakteritele, tagades samal ajal maksimaalse mugavuse ja ohutuse.

Vanni-kaas

Vanni kaas 100mm (halli tooni)

Novitek õuevannide standardvarustuse kaas on disainitud kõrgima kvaliteedistandardiga, tagades vanni optimaalse kaitsmise ja energiatõhususe.

pulse-düüsid

Massažiteraapia düüsid

Novitek õuevannide massaaži düüsid on hoolikalt disainitud, et pakkuda kasutajatele tõelist spaa-elamust otse nende koduaias. Need düüsid on loodud optimaalse veevoolu tagamiseks, et pakkuda sügavat ja lõõgastavat massaaži igale kehaosale. Tänu mitmekülgsele paigutusele ja reguleeritavatele seadistustele saavad kasutajad kohandada massaaži intensiivsust vastavalt oma eelistustele ja vajadustele. Kvaliteetne materjalivalik tagab düüside pika eluea ja vastupidavuse, samal ajal kui nende elegantne disain sulandub sujuvalt vanni üldilmesse.

Novitek-valgustatud-düüsid

LED valgustatud düüsid

LED-valgustusega düüsid lisavad suurepärast atmosfääri vannis kümblemise ajaks. Veealuste düüside valgustus annab imelise peegelduse vannivees.

Lumispa-korpuse-valgustus

Õuevanni väliskorpuse valgustus

Õuevanni väliskorpuse külgede valgustus töötab suurepärase atmosfääri loojana juba vanni sisenedes.

Chromazone

Chromazone LED valgustus

Täiustatud valgustuse juhtimissüsteem, mis võimaldab korraga juhtida eraldi veeliinivalgustust, LED-valgustusega düüse ja väliskorpuse valgustust. Chromazon sisaldab valmis valgusprogramme nii lõõgastumiseks kui tähistamiseks.

Chromazonel on ka sisseehitatud Status Pro funktsioon, mille saate ühendada oma välisvalgustitega. Lihtne ja tõhus süsteem annab teile ülevaate välispaa olekust reaalajas. Kiire pilguga näete, kas teie basseiniga on kõik korras või vajab miski tähelepanu.

Balboa-puutetundlik-juhtpult

Balboa puutetundlik juhtpult

Lumispa standardvarustuses on puutetundlik juhtpult tööstusharu juhtivalt tootjalt Balboa. Juhtpult muudab õuevanni kasutamise lihtsamaks ja see on loodud taluma kõiki ilmastikutingimusi.

Balboa_logo

Balboa õuevanni tehnika

Novitek valib alati oma õuevannide jaoks parima – ja Balboa tehnika on selles valdkonnas tippstandard. Balboa õuevannide tehnika on tuntud oma usaldusväärsuse, vastupidavuse ja innovatsiooni poolest, tagades, et iga vanni kasutuskogemus on sujuv ja tõrgeteta.

3kw-soojendi

Balboa 3 kW soojendi.

Aitab kütta üles teie õue mullivanni vee soovitud temperatuurini.

Novitek-uv-puhastusseade

UV-puhastusseade

Balboa toodetud vee puhastussüsteem WAVETEC254™ on loodud taluma õuevanni nõudlikku keskkonda. UV-valgus hävitab 99% kahjulikest viirustest, bakteritest ja patogeenidest, lisamata vette kahjulikke kemikaale või gaase.

Novitek_filter

Filtreerimissüsteem

Novitek õuevannide filtreerimissüsteem on loodud tagamaks puhas vesi igal kasutuskorral. Novitek filtreerimissüsteem eemaldab tõhusalt mustuse, õlid ja bakterid, pakkudes kasutajatele meelerahu ja tervislikku vannikogemust. Täiustatud vee ringluse ja filtreerimistsüklitega suudab süsteem pidevalt säilitada vee kvaliteeti, vähendades samal ajal vajadust regulaarsete kemikaalide järele.

Lisad

ControlMySpa

ControlMySpa - vanni läbi wifi juhtimine

ControlMySpa™ – õuevanni kaugjuhtimine vanni paindlikumaks ja lihtsamaks kasutamiseks. ControlMySpa rakenduse abil saate oma vanniga ühendust võtta mobiilseadme kaudu, kus iganes te liigute. Saate muuhulgas reguleerida temperatuuri ja filtreerimistsükleid, juhtida valgustust ja saada teavitusi.

Balboa-3kw-lisasoojendi

Lisa 3kW soojendi

Lisa küttekeha soojendab õuevannis oleva vee kiiremini seadistatud temperatuurini ja hoiab temperatuuri ka kõige tugevama pakase korral.

Novitek-smartcover

SmartCover õuevanni kaas 120mm

See õuevanni kaas on kõige olulisem kaitse temperatuurikõikumiste eest. SmartCover on väga kauakestev tänu oma täiesti vetthülgavale isolatsioonile.
ENERGIA SÄÄSTLIK
» Tänu kvaliteetsele isolatsioonile minimeerib SmartCover basseini soojuskadu.
NIISKUS- JA VEEKINDEL
» SmartCoveri isolatsioon muudab katte niiskust ja vett mitteläbilaskvaks.
» Kaane isolatsioon on hügieeniline ja ei tekita hallitust ega hallituse lõhna.
MÕISTLIK
» SmartCover on kauakestev ja loodud taluma pidevat kasutamist.
» Ilmastikukindel materjal talub kuumust, külma, lund, jääd ja UV-kiirgust.
KÕRGE KVALITEETNE KÄSITÖÖ
Kvaliteetne ja hästi hooldatud kate vähendab elektritarbimist!
ELEGANTNE
» SmartCover on saadaval stiilse musta ja halli tooni vinüülpinnaga.

Microsilk

Microsilk - naha hapniku teraapia.

Vees on jõudu ja ilu. Microsilk® on uus patenteeritud vesiravi vorm, mis värskendab keha ning muudab naha nooremaks ja tugevamaks. Vee õrn kihisev ja siidine tunne on märgid sellest, et teie keha saab kasu miljardite hapnikuga rikastatud mikromullidega küllastunud veest. Need mikromullid suurendavad vee hapnikusisaldust, annavad naharakkudele energiat, stimuleerivad immuunsüsteemi ja kollageeni tootmist, tapavad baktereid ja soodustavad paranemist. Microsilk® ei lisa veele kemikaale, vaid töötab täielikult spetsiaalse mootori/pumba abil. Vaata tutvustavat videot SIIT.

Sisuvärvi valik

Kopruse värvivalik

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust