Camargue Skye

Camargue Skye annab teile samal ajal avatuse ja kaitsetunde. Selle aiapaviljoni katusel olevaid alumiiniumist lamelle saab pöörata vastavalt soovile ja patenteeritud S-drive tehnoloogia abil saate isegi katuse täielikult lahti libistada. Sellisena sobib see avatud katusega aiapaviljon ideaalselt tähistaeva imetlemiseks või päikesevõtuks. Vajadusel saab lisada kahekordsed seinaelemendid, mis hoiavad  sooja ja võimaldavad aastaringset kasutust talveaiana.

See alumiiniumist aiapaviljon ei ole mitte ainult äärmiselt funktsionaalne, vaid näeb ka väga hea välja. Kõik juhtmed, kinnitused ja vee äravool on peidetud tugipaneelidesse. Teie avatava katusega aiapaviljoni saab paigaldada nii eraldiseisvana kui ka hoonega ühildades. Kohandamisvõimalusi on lõputult: kasutage külgelementidena näiteks tuulekindlaid ruloosid, puidust / alumiiniumist disainpaneele või klaasist liugpaneele.

Tänu siledatele alumiiniumist pindadele on hooldus äärmiselt lihtne ega lagune ajas. Kvaliteeti tõendab valdkonna pikim 10 aastane garantii.

Hind alates: 36000€ (300x400cm)

Varikatus-1
Varikatus-2
Varikatus-3
Varikatus-4
Varikatus-5
Varikatus-6
Varikatus-1
Varikatus-2
Varikatus-3
Varikatus-4
Varikatus-5
Varikatus-6

Toote andmed

Ühe mooduli mõõtmed vahemikus: 300-450 x 400-620 cm, max kõrgus 330 cm + katuseraam 26 cm.
Värvitoonid: Saadaval kõigis RAL-värvides. Pulbervärvitud ja tekstuurkattega (60 – 80 micron).
Juhitavus: elektriline, puldist või nutiseadmega. Võimalik lisada automaatne vihma- ja tuuleandur.
Sadevee vastupidavus: Camargue® Skye suudab töödelda sademeid intensiivsusega 150 l/m2/h
Tuule vastupidavus: kuni 120 km/h.
Lume kandevõime: kuni 100 kg/m2.
Garantii: 2 aastat mootoritele, 5 aastat konstruktsioonile ja 10 aastat värvi säilimisele.

Konfigureeri endale pergola SIIT

Vaata Camargue Skye videot SIIT

Paigalduse võimalused

Eraldiseisev aiamaja või varjualune

Eraldiseisev

Toetub neljale tugisambale. Kinnitatakse reeglina terrassile, kuid võimalik paigaldada ka teistele tugevatele alustele.

Seinale toetuv varjualune

Seinale toetuv

Võimalik kinnitada ühe küljega (lühema või pikemaga) seinale ja kasutada ainult kahte tugisammast.

Lisad

Realizácia dvojitej pergoly Renson - Camargue.

Fixscreen® rulood

Paigaldatavad igale küljele. Kinnituvad tugipostide spetsiaalsetesse kanalitesse pakkudes kaitset nii tuule, vihma, päikse ja ka putukate eest.  Neid on võimalik ka hiljem juurde lisada muutes tugisammaste pealiskatet. Saadaval pea 50 erinevas värvitoonis, seespoolt läbipaistevast klaaskiudkangast või koos PVC-st Crystal aknaga. Kõigile Renson-i Fixscreen® ruloodele kehtib 7 aastane garantii.

klaas-lükanduksed

Klaas lükaduksed

Külgedele liuglevad 10mm karastatud klaasist  paneelid on lukustatavad ja pakuvad ilmastikukaitset ilma vaadet varjamata. Tihti kasutatakse neid koos Fixscreen® ruloodega, mis pakuvad ka päikesevarju. Lisaks summutavad klaasseinad müra ja lisavad kujunduslikku elegantsi.

liuguks-loggia

Loggia® puidust ja alumiiniumist seinapaneelid

Neid küljele liuglevaid seinapaneele saab valmistada punasest seedripuust või alumiiniumist valitud RAL värvtooniga. Alumiinium ribisid on võimalik katta veel valge, naturaalse tamme või pähklipuu imitatsiooniga, mis sulandub ideaalselt kokku puitimitatsiooniga katusepaneelidega. Osad ribid on käsitis avatavad/suletavad loomaks privaatsemat keskkonda. Lisaks klassikalistele ribidele on võimalik luua ka erinevaid mustreid nagu kõrvalolevatelt piltidelt on näha.

paneelsein-linus

Paneelsein Linius

Paneelsein sobib dekoratiivse ja praktilise barjääri loomiseks aiamaja taimestiku kasvulavaks, helibarjääriks või privaatsuse loomiseks. See fikseeritud sein on saadaval ühekordse või kahepoolse ribikattega ja see võib ulatuda katuseraamini või lõpeb valitud kõrgusel.

katuselamellid-lineo-luce

Poolläbipaistvad katuselamellid Lineo® Luce

Valgust läbi kumavad paneelid lasevad ruumi rohkem valgust. Matt-viimistlusega kihilist klaasi kasutades säilib päikesekaitse minimaalse valguse kadumisega. Neid saab kasutada ka kombineeritult läbipaistmatute alumiiniumist paneelidega.

lineo-led

Katuselamellide LED valgustus

Valgustid integreeritakse katusepaneelide külge ilma, et kaableid näha jääks. Valida on valge (2100 Lumen/m) ja sooja (2340 Lumen/m) valguse vahel. Heledust saab reguleerida puldist. Kõik LED valgustite alumiinium profiilid värvitakse sama värvi katusepaneelidega jättes nähtavaks vaid valgusriba, mis on katusepaneeliga samas pikkuses.

up-and-down-led

Katuse ülaraami RGB valgustus

Värvimuutvad ja puldist reguleeritav RGB valgusti paigaldatakse katuseraami ülaraami külge suunaga üles või alla. Võimalik paigaldada 4 valgustit ühe mooduli ehk katuse kohta.

heat-and-sound

Infrapuna soojendid ja helisüsteem

Soojendid ja Bluetooth juhitavad kõlarid paigaldatakse alumiinimist paneeliga katuseraamile. Võimalus paigaldada ka ainult soojendid või kõlarid.

protecto-tuisukaitse

Pergola ülaääre tuisukaitse Protecto

Ei lase pergola ülaääre ja lamelli vahelt talvel lund sisse tuisata. Saab ka paigaldada juba paigaldatud pergolatele.

tuuleandur

Vihma- ja tuuleandurid

Soovitav on lisada andurid, mis sulgevad katuse automaatselt vihma ja/või tugevama tuule korral.

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust