Algarve Canvas

Renson Algarve Canvas on stiilne suletud katusega pergola / varjualune, mis koosneb kahest kihist eriti tugeva tulemuse saamiseks. Pealmine kiht on pulbervärvitud terasplaat, millel on kondensatsioonivastane kate. Allpool on paigaldatud esteetiline veniv rulookangas. See elegantne pehme välimusega kangas on saadaval kaheksas toonis. Tugipostid ja katuseraamid on alumiiniumist ja tellitavad kõigi RAL toonidega ning millimeetri täpsusega, et sobituda teie vajadustega. See on ideaalne auto varjualune, väliköögi või terrassimööbli varikatus kohas, kus ei soovita katust avada.

Olete alati kaitstud selle tugeva varjualusega kõigi ilmastikuolude eest. Täiendavalt saab lisada külgelemente nagu liugpaneelid, horisontaalne alumiiniumist lamellsein (disainpaneelid), Fixscreen rulood või klaasist liugseinad. Sellisel juhul saate luua näiteks talveaja või garaaži, mida tänu lisatavatele soojenditele saate kasutada aastaringselt. See on soodsam lahendus võrreldes teiste tugipostidega Rensoni mudelitega, milledele on lisatud mootorid ja lamellid katuse avamiseks.

Hind alates: 6500€ (200x200cm)

Auto-varjualune-1
Auto-varjualune-4
Auto-varjualune-5
Auto-varjualune-3
Auto-varjualune-2
Auto-varjualune-6
Auto-varjualune-1
Auto-varjualune-4
Auto-varjualune-5
Auto-varjualune-3
Auto-varjualune-2
Auto-varjualune-6

Toote andmed

Ühe mooduli mõõtmed vahemikus: 200-450 x 200-605 cm, max kõrgus 330 cm + 23 cm katuseraam
Värvitoonid: Saadaval kõigis RAL-värvides. Pulbervärvitud ja tekstuurkattega (6080 micron)
Juhitavus: elektriline, puldist või nutiseadmega.
Sadevee vastupidavus: Algarve® suudab töödelda sademeid intensiivsusega 120 l/m2/h
Tuule vastupidavus: kuni 120 km / h
Lume kandevõime: kuni 100 kg / m2
Garantii: 2 aastat mootoritele, 7 aastat konstruktsioonile ja 10 aastat värvi säilimisele.

Paigalduse võimalused

Eraldiseisev aiamaja või varjualune

Eraldiseisev

Toetub neljale tugisambale. Kinnitatakse reeglina terrassile, kuid võimalik paigaldada ka teistele tugevatele alustele.

Seinale toetuv varjualune

Seinale toetuv

Võimalik kinnitada ühe küljega (lühema või pikemaga) seinale ja kasutada ainult kahte tugisammast.

Lisad

Realizácia dvojitej pergoly Renson - Camargue.

Fixscreen® rulood

Paigaldatavad igale küljele. Kinnituvad tugipostide spetsiaalsetesse kanalitesse pakkudes kaitset nii tuule, vihma, päikse ja ka putukate eest.  Neid on võimalik ka hiljem juurde lisada muutes tugisammaste pealiskatet. Saadaval pea 50 erinevas värvitoonis, seespoolt läbipaistevast klaaskiudkangast või koos PVC-st Crystal aknaga. Kõigile Renson-i Fixscreen® ruloodele kehtib 7 aastane garantii.

klaas-lükanduksed

Klaas lükaduksed

Külgedele liuglevad 10mm karastatud klaasist  paneelid on lukustatavad ja pakuvad ilmastikukaitset ilma vaadet varjamata. Tihti kasutatakse neid koos Fixscreen® ruloodega, mis pakuvad ka päikesevarju. Lisaks summutavad klaasseinad müra ja lisavad kujunduslikku elegantsi.

liuguks-loggia

Loggia® puidust ja alumiiniumist seinapaneelid

Neid küljele liuglevaid seinapaneele saab valmistada punasest seedripuust või alumiiniumist valitud RAL värvtooniga. Alumiinium ribisid on võimalik katta veel valge, naturaalse tamme või pähklipuu imitatsiooniga, mis sulandub ideaalselt kokku puitimitatsiooniga katusepaneelidega. Osad ribid on käsitis avatavad/suletavad loomaks privaatsemat keskkonda. Lisaks klassikalistele ribidele on võimalik luua ka erinevaid mustreid nagu kõrvalolevatelt piltidelt on näha.

paneelsein-linus

Paneelsein Linius

Paneelsein sobib dekoratiivse ja praktilise barjääri loomiseks aiamaja taimestiku kasvulavaks, helibarjääriks või privaatsuse loomiseks. See fikseeritud sein on saadaval ühekordse või kahepoolse ribikattega ja see võib ulatuda katuseraamini või lõpeb valitud kõrgusel.

up-and-down-led

Katuse ülaraami RGB valgustus

Värvimuutvad ja puldist reguleeritav RGB valgusti paigaldatakse katuseraami ülaraami külge suunaga üles või alla. Võimalik paigaldada 4 valgustit ühe mooduli ehk katuse kohta.

heat-and-sound

Infrapuna soojendid ja helisüsteem

Soojendid ja Bluetooth juhitavad kõlarid paigaldatakse alumiinimist paneeliga katuseraamile. Võimalus paigaldada ka ainult soojendid või kõlarid.

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust