Renson välirulood

Renson väliruloo on parim lahendus siseruumide ülekuumenemisele. Piisava päevavalguse saamine on meie heaolu jaoks oluline. Ja kui teate, et veedame keskmiselt 90% ajast siseruumides, hakkate mõistma, miks suured klaaspinnad on nii populaarsed. Need on head loodusliku valguse nõudluse rahuldamiseks, kuid kahjuks esitavad need samal ajal uue väljakutse: kuidas vältida kuumadel päevadel talumatut kuumust? Rensoni välirulood blokeerivad päikesekiired enne, kui need jõuavad klaasini ja soojendavad teie siseruume. Välised aknakatted hoiavad aknaklaasid jahedad ja nii ei teki kuuma pinda, mis mõjuks kui radiaator soojal suvepäeval.

Rensoni väliruloodele on võimalik valida erinevaid toone ja erinevast materjalist, mis paistavad rohkem või vähem läbi. Nii saate säilitada vaate õue ja ka piisavalt valgust tuppa lubada.

Külmemal aastaajal aitavad välirulood vähendada kütmiskulusid. Päeval võimaldavad päikesekiirtel tuppa paista kuid külma tuule korral ei lase klaasidel nii kiiresti külmuda.

Väliruloo-Renson-6
Väliroloo-Renson

Vertikaalsed välirulood

Ilus disain, diskreetne integratsioon.
Uusehitus või renoveerimine: vertikaalsed välirulood võimaldavad hoonele lisada tõhusat ja stiilset päikesevarju. Rensoni päikesekaitsekangas on tuule- ja putukakindel. Neid on erinevates toonides ja teie valitud mõõtudes kuni 27,8 m² klaaspindadele. Rulood on kergesti juhitavad ja liiguvad vaikselt mootori abil spetsiaalsetes siinides.

Väliruloo-Renson-1

Horisontaalsed välirulood

Horisontaalsed välirulood blokeerivad päikese, mis ulatub lamedate või diagonaalsete klaasosadeni. Suurim erinevus verikaalsete ruloodega on nende siinide konstruktsioonis, mis on mõeldud kinnitamiseks kitsamatele pindadele ja taluma rohkem pindmist raskust.

Väliruloo-Renson-2

Veranda välirulood

Veetke suvi muretult oma valgusküllasel verandal. Hoidke temperatuuri kontrolli all sobiva päikesevarjuga.

Väliruloo-Renson-3

Rõdu välirulood

Rohkem privaatsust ja varju ereda päikese eest: rõdu ruloodega saate seda teha 1 liigutusega.

 

Väliruloo-Renson-4

Klaasseina väliruloo

Klaasseinad on kaasaegses arhitektuuris muutumas üha tavalisemaks. Klaassein on leidnud tee mitte ainult ärihoonetesse, vaid ka eluhoonetesse. Piisav päevavalgus sees on plussiks, kuid päikese varjutamine aitab ka sisetemperatuuri kontrolli all hoida.

Väliruloo-Renson-5

Pergola / varikatuse väliruloo

Väliruloosid saab kasutada suletava / avatava seinana privaatsuse tagamiseks või tuuletõkkeks terassidel, aiamajadel ning teistel väliruumidel, milledel on väliruloo siinide kinnitamiseks vajalikud pinnad.

Miks just Renson välirulood

Energiatõhusus

Rensoni välirulood aitavad vähendada teie energiatarbimist, blokeerides päikese soojuse ja vähendades vajadust kliimaseadme järele. See võib aja jooksul kaasa tuua märkimisväärse energiasäästu ning mugavama elukeskkonna. Need valmistatud materjalidest, mis on spetsiaalselt ette nähtud isolatsiooni tagamiseks.

Väliruloo-Renson-7

Privaatsus

Rensoni välised aknakatted on suurepärane viis suurendamaks privaatsust siseruumides. Neid saab hõlpsasti lahti ja kinni rullida, sulgeda osaliselt või kasutada materjale, mis seest läbipaistavad.

Väliruloo-Renson-10

Praktilisus ja nauditavus

Rensoni välised rulood vähendavad peegeldusi ekraanidelt ja teistelt peegelduvatelt pindadelt, pakuvad varju ja loovad hubasemat keskkonda.

Väliruloo-Renson-8

Disainelement ja esteetilisus

Välised rulood võivad parandada ka teie kodu välimust. Need on saadaval erinevates värvides, materjalides ja kujundustes, mistõttu on lihtne leida lahendus, mis haakub teie kodu välimusega. Lisaks saab neid kohandada vastavalt teie akende suurusele ja kujule, tagades täiusliku sobivuse ja elegantse välimuse.

Väliruloo-Renson-9

Aitame Sul leida sobiva lahenduse

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust