Arctic Spas® õue massaaživannid

Eestis on ligikaudu 200 Arctic Spas® õue massaaživanni, millest osad on tänaseks töötanud laitmatult juba 20 aastat.

Arctic Spas® loodi aastal 1994 Kanadas ja on tänaseks kasvanud üheks suurimaks minibasseinide tootjaks maailmas. Tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet ja innovatiivsus. Arctic Spas® on loonud mitmeid uusi tehnilisi lahendusi, mida keegi teine pole varem massaživannide juures kasutanud. Suur osa nendest lahendustest on patenteeritud ja seega leitavad vaid Arctic Spas® toodetelt. Kõik Arctic Spas® minibasseinid toodetakse Kanadas. Neile on omistatud CE ja TUV sertifikaadid tegutsemiseks Euroopa turgudel.

Loe, miks just Arctic Spas tooteid eelistada

õue massaaživann
õue massaaživann_2

Standard

29-aastat massaaživannide valmistamise kogemust on vormitud taskukohase hinnaga õuevanni standard seeriasse, millel on olemas kõik vajalikud funktsioonid õdusa spaa-elamuse loomiseks

õue massaaživann_1

Premium

Innovatiivsetele tarkvaralahendustele baseeruv premium seeria keskendub nendele tarbijatele, kes hindavad minibasseini tehnoloogia kasutajasõbralikku ühildumist nutiseadmetega.

õue massaaživann_3

Luksus

Kompromissitut mugavust esindav luksus seeria võimaldab lisaks eelmiste klasside tugevatele külgedele luua kordumatut eksklusiivsust unikaalsete lisavõimaluste näol.

õue massaaživann_4

Suplusbasseinid

Vastuvoolu ujumisega suplusbasseinid on väga hea alternatiiv tavalisele õuebasseinile!

Miks just Arctic Spas® õue massaaživann

Toodetes kasutatavate seadmete jääksoojus, mis tuleneb peamiselt toodetes kasutatavatest energiatõhusatest mootoritest, aitab säilitada veetemperatuuri ja kaotab vajaduse mitmete küttetsüklite järele.

Vähem küttetsükleid tähendab väiksemat elektriarvet. Unikaalne isolatsioonisüsteem aitab pumpade toodetud soojust kasutada vee temperatuuri hoidmiseks (keskmine elektrikulu on 220 kwh kuus);

õue massaaživann_5

Ligipääs massaaživanni kõikidele komponentidele muudab tõrgete esinemise korral nende leidmise ja parandamise lihtsaks.

Kuna tootja töötab välja uusi tehnoloogiaid ja vanni kasutaja vajadused võivad ajas muutuda, saavad kasutajad oma Arctic Spa massaaživanni või minibasseini tulevikus hõlpsasti uuendada.

Puudub vajadus oma massaaživanni iga paari aasta tagant välja vahetada, kuna lihtsal viisil on vannile võimalik lisada veedüüse, pumpasid, tulesid, muusikat, puhastussüsteeme jms.

õue massaaživann_6

Ainulaadne vee puhastussüsteem, mis puhastab vee nii mustusest kui bakteritest.

Lisavarustuses olev soolvee süsteem „Spaboy“ on Arctic Spas patenteeritud süsteem, mis desinfitseerib vanni vett elektrolüüsi tagajärjel Surnumere soolast toodetud kloori abil. Süsteemi töötamise tulemusena on minibasseini vesi nahale ja silmadele õrnem. Niimoodi loodud vee soolsus on sarnane inimeste pisarate soolsusele.

õue massaaživann_7

Erakordselt tugev vannikere tagab konstruktsioonile eluaegse garantii

Vastupidav ja turvaline vanni kaas, mis kannatab mitme mehe kaalu

Erinevad LED-valgustuspaketid ja helisüsteemid

Pulse® Therapy laagriteta teraapiadüüsid juhivad vee välja mustrina, mitte torkiva ühtlase joana ja ergonoomilistel istmetel ei väsi selg ära. Lisaks saab kasutada teraapiliseks massaažiks kasutada ka soojendatud õhuga õhuteraapiapaketti

Nutikas OnSpa tehnoloogia võimaldab kliendil basseini reaalajas äpist jälgida ja juhtida kõikjal maailmas, sh veepuhtust ja elektrikulu

Lihtne paigaldada, ei eelda eraldi planeerimist hoone ehituse või projekteerimise käigus, vundamenti pole vaja – vastupidav põrand võimaldab mugavalt viia vanni ühest asukohast teise ja hoiab eemal närilised.

Aitame Sul leida sobiva lahenduse

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust