Drop välimullivannid

TUHANDE JÄRVE MAALT

Tilgakujuline Drop Spa on inspireeritud Soome kaunist loodusest. Basseini minimalistliku kujunduse on loonud Soome disainer Nikolai Ruola. Drop välimullivanne saab sujuvalt integreerida igasse väliruumi või terrassi sisse “uputada”, et saavutada veelgi stiilsem lõpptulemus.

Drop on pälvinud mitmeid hinnatud auhindu Soomes ja välismaal. Soome Tööde Assotsiatsioon autasustas Drop välimullivanni “Aasta Disainiteo” auhinnaga 2015. aasta septembris Hardares. Drop on ainus minibassein, mis on saanud selle auhinna oma silmapaistva disaini eest.

Loe, miks just Dropi tooteid eelistada

välimullivann
Kümblustünn

Pisara

Pisara on puiduküttega tänapäevane kümblustünn, millel on Drop vanni tilga kuju ja kvaliteetne materjal. Kuid puuduvad elektrilised seadmed, mistõttu on seda hea paigaldada ka kõige eraldatumatesse paikadesse.

Hind: 8990€

Välivann_Lampi

Lampi

Drop Lampi bassein, mis esindab Soome looduse armastatud puhtust ning Lapimaa rahulikkust ja esteetikat, on kaunis ning lihtne lõõgastuspaik teie terrassil.

Hind: 12649€

Õue_mullivann_Lähde

Lähde

Nimi Lähde tuleb soome keelest ja viitab kevadele. Nimi valiti selleks, et kirjeldada seda õue mullivanni ning austada Soome puhast loodust ja kristallselgeid allikaid.

Hind: 14390€

Välimassaaživann_Drop_S

Drop S

Drop S on stiilne välimullivann, mis ühendab Drop basseini minimalistliku disaini kaasaegse välispaa tehnoloogiaga.

Hind: 15729€

Rõdu_vann_Vuolle_Compact

Vuolle Compact

Sama kogus luksus väiksemas suuruses. Drop Vuolle Compact pakub ideaalset kombinatsiooni luksusest ja lõõgastumisest väiksematele pindadele.

Hind: 16890€

Õue_massaaživann_Vuolle

Vuolle

Soome sõna Vuolle viitab jõe osale, kus on võimas vool, püsiv voog ja keerised servades. Drop Vuolle õue massaaživannis võite tunda jõe kohinat, kus valgus mängib veepinnal ja nautida soojavee rahustavat mõju.

Hind: 18590€

Välimullivann_Drop_X

Drop X

Drop X õue mullivann pakub luksuslikku supluskogemust, mis on ületamatu. See tipptasemel minibassein, kus on ruumi kuni kaheksale inimesele, massaažiistmed kuuele ja kokku 46 masseerivat veepihustit, esindab absoluutset eliiti meie minimalistlike Drop Design basseinide seas.

Hind: 21369€

Miks just Dropi välimullivann

AUHINNATUD SOOME DISAIN

Drop võitis Golden Wave 2022 galal hinnatud esimese koha. Nad lisasid Drop välimullivanni valikusse väga oodatud musta värvi vanni akrüülsisu ning tõid turule uue väiksemate mõõtmetega Vuolle Compact mudeli.

välimullivann-1

LIHTNE PAIGALDADA

Drop välimullivann ei vaja vundamenti ega veekanalit ja mudelid, mis soojendavad vett puukütte abil ei vaja isegi elektriühendust.

välimullivann-2

Saadaval nii mulli- kui massaaživannina

Drop minibasseinidele on võimalik paigaldada nii õhu- kui veedüüse, valgustust ja veepuhastussüsteeme.

välimullivann-3

Aitame Sul leida sobiva lahenduse

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust