Renson alumiiniumist pergolad

Renson® ja selle 1,200 töötajat on juba üle 110 aasta loonud tervisliku sisekliima ja mugava välielu trende kogu maailmas nende peakontoriga Belgias ning ulatusliku rahvusvahelise tootmis- ja turustusvõrgustikuga. Meie oleme nende väliruumi toodete esindaja Eestis.

Meie tootevalikust leiate Rensoni toodetud varikatuseid, markiise ja külgedelt suletud pergolaid / aiamaju, mis võimaldavad õueelu nautida igal aastaajal. Integreeritud soojendid, kõlarid ja valgustus aitavad luua hubase olemise: siseruumide mugavus, ümbritsetuna loodusest.

Renson on tuntud tippkvaliteedi ja 10 aastase garantii, kiire paigalduse ja vähese hooldusvajaduse ning detailideni kohandatavuse poolest. Kõiki siin leiduvaid mudeleid saab toota erinevate toonide, millimeetri täpsuse ja erineva tehnilise funktsionaalsusega. Peamine erisus on katuse ja seinte materjalide ja konstruktsioonide poolest. Osadel mudelitel kasutatakse tugevast tekstiilist kangaid, teistel alumiiniumist paneele, mis kõik avanevad erinevalt. Lisaks puldist juhitavusele on osadele mudelite võimalik paigaldada ka andureid, mis vihma või tuule korral varikatuse sulgevad.

pergola
aiamaja

Camargue

Camargue on detailideni kohandatav aiamaja – Rensoni lipulaev. Alumiiniumist konstruktsioonile on võimalik lisada erinevatest materjalidest ja disainiga seinaelemente, liuguksi, ruloosid, LED, soojendeid ja kõlareid. Katuse lamellid avanevad kuni 150 kraadi.

Hind alates: 10500€ (200x200cm)

Varikatus

Camargue Skye

Camargue Skye on Camargue aiapaviljoni täiustus täielikult avatava katusega. Pöörake alumiiniumist katuselamellid soovitud asendisse või tõmmake oma Camargue Skye katus täielikult ühele äärele kokku. Sellel saab paigaldada samu lisaelemente nagu Camargue aiamajale.

Hind alates: 36000€ (300x400cm)

Varjualune

Algarve

Kuni 150° avatavate katusepaneelidega pergola, millele saab lisada külgseinu, valgustust ja soojendeid. Paigaldada eraldiseivana või toetada hoone konstruktsioonidele.

Hind alates: 7000€ (200x200cm)

Auto-varjualune

Algarve Canvas

Suletud katusega varjualune, mille katuse pealmine kiht on roostevabast terasplaadist ja alumine veekindlast kangast. Sobib hästi auto varjualuseks või terrassile kohas, kus ei ole vaja katust avada.

Hind alates: 6500€ (200x200cm)

Katusealune

Aero

Integreeritav alumiiniumist lamellkatus olemasolevale katusele. Sellel puuduvad tugipostid. Võimaldab osaliselt avada siseruumi või varjualuse katuse, et ruumi ventileerida või päikesevalgust nautida.

Hind alates: 6200€ (200x200cm)

Stiilne-varikatus

Aero Canvas

Minimalistlik disain ja täiuslik integreeritus annavad teie kodule ja varjualusele ühtse välimuse. Tugev ülemine katus on valmistatud terasest ja selle all on tugevast kangast aluskatus.

Hind alates: 5700€ (200x200cm)

Eemaltatav-varikatus

Aero Skye

Liugkatuse alumiiniumist paneelid on osaliselt või täielikult küljele avatavad nii puldi kui ka automaatsete ilmastikusensoritega. Aero Skye pakutav paindlikkus annab teile maksimaalse vabaduse siseruumis nautida tähistaevast, reguleerida päikesevalgust või õhuvoolu vastavalt soovile.

Hind alates: 35500€ (300x400cm)

Parim-markiis

Lapure

Markiis kangast katuse ja alumiiniumist tugipostidega. Tugipostid hoiavad kanga pinge all, et katta suurem pindala ja kaitsta tuule eest. Lisaks juhitakse vihmavesi postidesse, et pritsmeid vältida. Valida on kõikvõimalike värvitoonide, erinevate konstruktsioonide kujunduste ja kanga läbipaistvuse taseme vahel.

Hind alates: 7500€ (200x200cm)

Rensoni tootekataloogi saad alla laadida siit

Miks just Rensoni pergolad

Need tooted on mõeldud vastu pidama

Rensoni pergolad on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist ja roostevabast terasest, mis on vastupidavad roostele, korrosioonile ja UV-kiirgusele. Seetõttu võib neid paigaldada ka mereäärde, kus puutuvad metallid kokku soolveega või tööstusrajooni kartmata happevihmade mõju. Lisaks on kõik Rensoni pergolad disainitud nii, et neid ei peaks regulaarselt hooldama või puhastama, mistõttu on need suurepärane valik kõigile, kes soovivad funktsionaalset ja stiilset väliruumi puhkuseks ilma pideva tegutsemiseta.

pergola-1

Toodete kuju ja struktuur on täpselt teie vajadustele sobitatav

Üks suurepäraseid omadusi Rensoni pergolate ja varikatuste juures on nende kohandatavus. Alates pergola suurusest ja kujust kuni kasutatud materjalideni pakub Renson mitmesuguseid võimalusi, mis sobivad mis tahes arhitektuuri ja maitsega. Saate valida kõikvõimalike värvide ja viimistluste hulgast ning lisada sisseehitatud valgustust või soojendust. Lisaks saab Rensoni pergolaid integreerida teiste toodetega, nagu väliköögid, kaminad ja basseinid, et luua tõeliselt ainulaadne ja isikupärane väliruum. Kokkuvõttes on Renson suurepärane valik kõigile, kes soovivad oma välitingimustes asuvasse eluruumi kõrgkvaliteetset luksust lisada.

pergola-2

Kinnituskohad ja kaablid on kõik peidetud

Uste ja katuse funktsioonid on lisavõimalustena valitavad

Kõiki lisasid on võimalik ka hiljem toodetele juurde lisada

Aitame Sul leida sobiva lahenduse

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust