SunWinner alumiiniumist varikatused

Sun Winner valmistab kvaliteetseid varikatuseid ja aiamaju Poolas, mis tagab madalama tootmishinna võrreldes Lääne-Euroopa konkureerivate ettevõtetega. Need on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest ja kasutades uudseid tehnoloogiaid, mis kõik koos tagavad suurepärase ning vastupidava tulemuse.

Need varikatused on ilusad ja funktsionaalsed ning vajavad vähest hooldust. Varikatused on konstrueeritud taluma erinevaid ilmastikuolusid, nii et te ei pea muretsema nende roostetamise või mädanemise pärast. Neid on ka lihtne puhastada, et saate veeta rohkem aega oma väliruumi nautimiseks ja vähem aega selle hooldamiseks. Kuigi nende pakutud garantiiperiood vastab valdkonna kahe aastasele standardile, on need premium klassi varikatused ja muretu hooldusvaba aeg märksa pikem.

Varikatus
Win-Climatic-pergola

Win Climatic

Win Climatic varikatus on ideaalne täiendus teie terrassile või aeda. Reguleeritava katusega saate reguleerida päikese või varju kogust. Suletud külgedega on see pergola, mis aitab kaitsta teid ka tuule ja vihma eest, muutes selle nauditavaks igal aastaajal.

Hind alates: 7990€ (250x260cm)

Liikuva-katusega-pergola

Win Slide

Sun Winner Win Slide pergola on õueelu nautimiseks parim valik. Katuse liugmehanism võimaldab lamell katuse täielikult avada ja vihma korral sulgeda.

Hind alates: 14990€ (250x250cm)

WinRain-varikatus

Win Rain

Sun Winner Win Rain markiis on ideaalne täiendus igale väliruumile. Täielikult eemaldatav katus kaitseb vihma ja päikese eest, võimaldades teil pikendada õueelu rõõme terrassil.

Hind alates: 6790€ (250x250cm)

SunWinner tootekataloogi saad alla laadida siit

Miks just SunWinner varikatused

Need tooted on mõeldud vastu pidama

Need varikatused ja aiamajd on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest nagu alumiinium ja UV-kaitsega polükarbonaat. Konstruktsioonid on loodud nutika inseneritöö tulemusel, mis oma innovaatilisusega selgelt eristuvad. Näiteks taluvad need varikatused suuremat raskust, mis on oluline lumisema talve puhul või siis paindumatud katusetalad, mis võimaldavad luua pikema katuse ilma vahepostideta. Kõigist tehnoloogilistest eelistest saate lugeda tootja kodulehelt inglisekeeles siit.

SunWinner-varikatus-1

Toodete kuju ja struktuur on täpselt sinu vajadustele sobitatav

Sun Winner varikatused pakuvad laia valikut kohandamisvõimalusi, mis sobivad igasse väliruumi. Saate valida erinevate värvide, suuruste ja materjalide vahel, mis sobituvad kodu või aia üldmuljega. Aastaringse mugavuse tagamiseks on saadaval ka lisafunktsioonid, nagu liug klaaspaneelid, välirulood, valgustus, kõlarid ja soojendid. Eraldi vaatamisväärsus on nende puhas viimistlus. Vihmavesi juhitakse nähtamatult paneelide seest, kõik kinnitused on tehtud katete alt ja mootorid on silma eest peidetud.

SunWinner-varikatus-2

Kinnituskohad ja kaablid on kõik peidetud

Uste ja katuse funktsioonid on lisavõimalustena valitavad

Kõiki lisasid on võimalik ka hiljem toodetele külge panna

Aitame Sul leida sobiva lahenduse

Asukoht

Tule külla

Meie eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteediliste toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust.

Tule ja külasta meie näidistesalongi!

Kontakt

Võta julgelt ühendust